Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan mossa ki a ballib...

Yossarian44 kérdése:

Hogyan mossa ki a ballib média az emberek agyát?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran hallom itt ezt az érvet, és nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy ezt hogy képzelik el azok, akik úgy gondolják, hogy igaz, hogy működik? Milyen műsorok az agymosás főbb résztvevői? Milyen hatást fejt ki az agyra, lehet-e ezt hatást mérni? Pontosan hogyan lehet észrevenni, hogy valakinek már kimosták az agyát?


Csak a ballib média csinál ilyet, teljesen lehetetlen, hogy más média is mossa az emberek agyát, például a... nem is tudom... kuruc.info?



2012. szept. 9. 11:47
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
*közösséged nyilván nem tudja feldolgozni a tényt...
2012. szept. 9. 14:49
 42/47 anonim ***** válasza:
12%

A néger angol, az alma cseresznye, a férfi meg nő. Persze csak ha annak vallja magát. :D


Ezt a fajta liberális hülyeséget illusztrálja a jól ismert vicc:

Két fiatal liberális anyuka találkozik.

-A te babád fiú, vagy lány?

-Majd eldönti 18 évesen!

2012. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

Igen, egy néger angol. Már évszázadok óta vannak ilyen angol négerek, örülök hogy te, világlátott gondolkodó mostanra észrevetted őket.

Ha így folytatod, egyszer még olvasni is megtanulsz.

2012. szept. 9. 15:02
 44/47 A kérdező kommentje:

De mivel annyira kifogytál az érvekből, hogy már vicceket mesélsz, inkább térjünk vissza a tárgyhoz:


Én azt állítottam, hogy a bűnözés az a szegénységhez köthető, te azt, hogy a fajhoz.


Ha nekem van igazam, akkor fajilag vegyes összetételű a bűnözők tömege, ha neked, akkor társadalmilag, tehát a gazdag négereknek és araboknak is ott kellett volna zavarogniuk.


Hol voltak akkor?

2012. szept. 9. 15:07
 45/47 anonim ***** válasza:
20%
Ez a négeres dolog olyan mint amikor a 2006-os foci vb-n a franciák csapatában talán nem is volt francia. Vajon XIV. Lajos, Napóleon franciának tartaná őket? De a franciákat és az angolokat nem sajnálom megérdemlik azok után hogy az egész világon uralkodtak és megcsonkították hazánkat. Tegyük fel hogy nem létezik Isten. És akkor most fogadjuk el a multikultit és a b*zikat? Abból hogy esetleg nem létezik Isten nem következik az hogy viselkedjünk állatok módjára. Muszáj bizonyos erkölcsi szabályok között élnünk. Ez tesz minket emberré hogy intelligenciánknál fogva az állatok fölé növünk.
2012. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:

"Ez a négeres dolog olyan mint amikor a 2006-os foci vb-n a franciák csapatában talán nem is volt francia."


Az egy dolog, hogy egyes nemzeti válogatottak olyan embereket vesznek fel, akiket sebtében honosítanak, más kérdés hogy egyes irgalmatlan szűk látókörű tahók szerint valakinek a családja származtatható akárhány generáció óta Angliából, neki nem angol, mert fekete.


"Vajon XIV. Lajos, Napóleon franciának tartaná őket?"


Miért, egy mai francia tán elfogadná ezeket uralkodónak? A guillotine szó, mond neked valamit?


"De a franciákat és az angolokat nem sajnálom megérdemlik azok után hogy az egész világon uralkodtak és megcsonkították hazánkat."


Azok az emberek, akik ezt tették, rég meghaltak. A mai angolok és franciák miért is felelősek ezekért?


Ez esetben mi meg megérdemeljük Trianont már csak a Honfoglalás miatt is. (Nem így gondolom, de pontosan ilyen hülye érv az előző is).


" És akkor most fogadjuk el a multikultit és a b*zikat? "


Nem, nem muszáj elfogadnod, de attól még a világon folyni fog a kultúrák keveredése, és lesznek b.zik is.


"Abból hogy esetleg nem létezik Isten nem következik az hogy viselkedjünk állatok módjára. Muszáj szabályok között élnünk."


Pontosan. Jó lenne.

2012. szept. 9. 15:52
 47/47 anonim ***** válasza:
16%
Szörnyű ez az agymosás, már a cigányokra is hat. Mátészalkán felszálltam a vonatra, bizony én kisebbségbe szorultam. Mégsem akart megverni egyik sem! A telefonomon neteztem, mégsem vették el. Az egyik férfit meg is kérdeztem jó vonatra szálltam-e és segített. Többük nagy keretes szent képet vitt haza. Szörnyű!
2012. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!