Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan, aki jobban él,...

Van itt olyan, aki jobban él, mióta Fidesz van?

Figyelt kérdés

Most ne álljatok neki, elmútnyócévezni, úgy őszintén. Mert a Fidesz belelátott a költségvetésbe, tudta hogy áll az ország. A Fidesz egyik embere pl felelős volt kassza nyilvántartásánál sok dologban. tehát tudtak. Szóval ígértek egy csomó mindent, annak ellenére, hogy végigkísérték az előtte levő 8 évet. És azóta is hangoztatják, hogy mindenki sokkal jobban él azóta, és ők soha de soha nem szorítottak még meg. Csak azért írom, hogy lássátok, az elmúlt nyolc évet nem lehet ebben a kérdésben hibáztatni. Ráadásul sok dolgot tettek azóta, ami ésszerűtlen volt.

Na, a kérdés az, hogy van itt olyan, aki elmondhatja, hogy a kormány miatt jobban él? (mert persze, olyan lehet aki nyert a lottón és jobban él, de arra vagyok kíváncsi, hogy a kormány tett-e olyat, amitől ő jobban él)


2012. szept. 9. 11:31
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
azért nem akarom, hogy elmúltnyolcévezzetek, mert nem az a kérdés lényege. hanem, hogy jobban éltek-e. mert viktor azt állítja, igen, mindenki jobban él, és gazdagabb mindenki mióta ő van. amúgy év szarát nem lehet úgy helyretenni, hogy mégnagyobb őrültségeket csinál. te meg kedves nem tudom hányas kérdező, ha azért jöttél ide, hogy barmozzál, haza is mehetsz. az ilyen emberek véleménye meg semmit nem ér számomra, akinek 0 észérve van, csak sértő megjegyzéseket tesz. nem vagy magyar, nem élsz ott, sosem éltél. akkor meg honnan tudsz te akármit is?
2012. szept. 9. 15:28
 32/51 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim nem keresnek kevesebbet az Orbán-kormány kezdete óta viszont a reálbérük folyamatosan csökken ezért egyre rosszabbul élünk.
2012. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
76%
2 év alatt azért ellehetne érni jelentős javulást az életszínvonalban. Ráadásul az ígérték, hogy 2 hét alatt rend lesz, ehhez képest 2 év sem volt elegendő.
2012. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
54%
# 31: Mondtam azt, hogy nem vagyok magyar? Tudtommal nem! Csak azt mondtam, hogy nem vagyok magyar állampolgár és hogy nem élek Magyarországon! Ez még nem jelenti azt, hogy nem vagyok magyar, mert az vagyok, csak úgy látszik, hogy te ezt nem éred fel ésszel, hogy ilyen is létezik! Indirekt valahogy nekem mégis jobb Orbán, mert ő az első államfő, aki nekünk határon túli magyaroknak megadta a lehetőséget arra, hogy kérelmezzük a magyar állampolgárságot! Így megint indirekt könnyebb külföldön (nem Magyarországon, ne ijedj meg, nem fogunk oda költözni) munkát vállalnunk, letelepednünk. Most kérelmeztem, szóval idő kérdése, hogy mikor leszek papíron is magyar! Szavazni pedig nem fogok, se Orbánra, sem pedig senki másra. Egyébként meg van egy olyan mondás, hogy: "Minden országnak olyan vezetője van, amilyent megérdemel!" Érdekes, nem? Viszont azt sem tudom, hogy ki lehetne tőlük jobb. Hibás mind!
2012. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a testvérem diploma után bekerült egy multihoz, így ő jobban él. Nekem még van egy év a képzésemből, remélem nekem is sikerül elhelyezkedni. Szüleink viszont a közszférában dolgoznak, így helyzetük drasztikusan romlott az elmúlt két évben. Volt osztálytársaim közül többen kimentek Angliába/Németországba. Nekik is javult a helyzetük. Tehát szerintem azoknak, akik 2010 előtt még nem dolgoztak, azoknak jobb a helyzetük, akik viszont régi motorosok és nem változott a munkahelyük azok rosszabbul. Megjegyzem, nekem 2009 volt a legjobb évem eddig.
2012. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
75%

29-es


Te nem vagy fideszes....ez tisztán látszik: XD


"Két év alatt nem lehet a 8 év sza@át és hu@át lenyalni,te barom!!



Az elmúttkétév alatt itt Orbán és a bandája szerinted itt mit csinált?? Lenyalni a kakit még csak meg sem próbálta,sőt egyre jobban nyomja lefelé az embereket a pöcegödörbe,egészen az orrukig te barom!!Ha nem értesz valamihez,minek pofázol bele és ráadásul még szemtelen is vagy.Mennyivel különb ez az ember mint a Gyurcsány??Semmivel baz+.Semmivel.Hazudik össze vissza,kábítja a népet az ígéreteivel.Itt vannak például a devizások megmentése.Veri a mellét többszáz milliós levélben,hogy egyedülálló módon megmentette őket.Kit mentett meg??A közeli haverjait,akik játszva kicsengették az árfolyam rögzítést-a különbözet ment a közpénzből.Milliárdos aljadékok léptek ki a bankok fogságából,de az átlag családok a kilakoltatásokra várnak gyerekekkel.Akkor meg miről beszélünk??

2012. szept. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%
# 36: Nyugi, fentebb írtam, hogy még elméletben sem lehetek Fideszes, mert nincs szavazati jogom Magyarországon. :P Meg, ha lesz is, akkor sem fogok szavazni, sem a Fideszre, sem pedig másra! Egy szóval sem mondtam, hogy különb Gyurcsánytól, csak azt mondtam, hogy nem csak tőle függ minden. Valójában egyikük sem érdekel, meg az sem túlzottan, hogy a saját hülyeségeik miatt az emberek beleugrottak a hitelekbe és most sírnak! Addig nyújtózkodjon mindenki, ameddig a takarója ér! És azért, hogy az emberek eladósodtak, nem Orbán, vagy Gyurcsány a bűnös, hanem ők maguk! Magyarországon nincs egy életképes, valamire való politikus se. Az egész politikai rendszer csak arról szól, hogy harcolnak a hatalomért, meg dobálják egymásra a sarat. A lakosság senkit se érdekel, sem Orbánt, sem Bajnait sem pedig Gyurcsányt, ennyi.
2012. szept. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
egyébként azt mondod, neked azért jobb, mert törődik a határon túli magyarokkal. hát tudod, ennek az egyetlen oka, hogy szavazati jogot akar nektek adni. és ez minimum egy milliós tábor. nem azért csinálja, mert szeret titeket, hanem pont emiatt a gondolkodás miatt. Viki törődik velünk, szavazzunk rá...fenéket törődik. csak nyerni akar megint...
2012. szept. 10. 10:53
 39/51 A kérdező kommentje:
amúgy még mindig nem jelentkezett senki, akit gazdagabbá tett a kormány....
2012. szept. 10. 11:01
 40/51 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi ezzel tisztában vagyunk, de mint említettem, nem fogok a Fideszre szavazni. Tudom, hogy a magyarországi magyaroknak nem kellünk és hogy számukra nem vagyunk magyarok. Viszont, bármilyen hátsó szándéka is van Orbánnak az állampolgársággal, jó hátsó szándék. Írtam, hogy miért. A szavazás titkos és nem is kötelező. Nem áll szándékomba beleszólni a magyar politikába, mert nem ott élek és nem is akarok ott élni. Az egyetlen közös bennünk az, hogy egy nyelvet beszélünk, minden más különbözik.
2012. szept. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!