Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek érdeke egy újabb IMF hitel?

Kinek érdeke egy újabb IMF hitel?

Figyelt kérdés

Mert a magyar embereknek nem,az biztos...

Jó lenne végre megállni saját lábon,kisöpörni az idegen érdekeket szolgáló elitet,és rendbetenni az országot



2012. szept. 6. 10:01
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

"Igen. Görögország egy kellemes hely volt 20 éve amíg be nem tette oda a lábát ez a gusztustalan globalista gépezet a teljes frontos letámadással."


Jaja a sok matyóhímzés meg ostorcsattogtató betyár is nagyon bejött a sok turistának ,de ettől még nem lesz ez a gazdaságunk alapja.

Javasolnám hogy Görögországról gazdaságáról az ismereteidet lehetőleg ne a Zorba a görög című filmből merítsd


"Vitték a multikat, vitték a bankokat, az ócska marketinget aminek felültek a szerencsétlenek. Pl.: mi a francnak kell Lidl egy görög üdülőhelyen?"


Miért ne?


"Egy mediterrán országnak ilyen primitíven nekiállni barbárság volt. Gyarmatosítás. Megvettek egy csomó politikust, hogy eladják a hazájukat. Most ott tartunk, hogy azzal nyaggatják őket, hogy ajánlásokat tesznek, hogy és mennyit keljen dolgozni. Nevetséges."


Hát hiába nyugati színvonalat fele annyi fele olyan minőségű munkáért lehetetlen fenntartani. Utánunk a spanyolok és olaszok is megtanulhatják hogy minden légvár előbb-utóbb összedől.


Ja és hogy fillérekért megvehetők a görög politikusok az vajon kinek a hibája hm?


"Nem csak közgazdás zseni vagyok, hanem vállalkozó is ami annyival jobb, hogy legalább eredményt tudok felmutatni.

Jártam már egy pár helyen a világban és figyelem azt is, hogy az emberek boldogok vagy nem."


Persze Orwell is megmondta már :a tudatlanság erő. Végül ki az a barom aki az ország gazdaságát számokra alapozza és nem a közvélemény kívánságműsorát hallgatja egész nap.


"Az fontosabb, mint ezek a semmit mondó adatok, hogy 90-ben 300€, az több vagy kevesebb, mint 2012-ben 1200€."


Hót jelentéktelen az összeg igazad van... Nem is értem miért hőzöngenek amikor lefaragnának belőle.


"A multik jönnek akkor is amikor senki sem akarja. Olyan, mint pl.: a dahabi McDonalds. Sem az arabok nem akarták, sem az értelmesebb turista, mégis megépítették. Szerencsére Allahnak sem tetszett és már bemosta a víz a tengerbe:)"


Teljesen irreleváns a téma szempontjából. A görögök (sőt még a magyarok is) akarták.


"Visszatérve a hitelhez. Nem hiszek a banki hitelből épített vállalkozásokban."


Nem hinni kell benne,nem arra van. A vállalkozást kell felfuttatni belőle.


"Én sem úgy kezdtem, viszont annál több olyat láttam aki felvett nagy kölcsön után 1 éven belül lehúzta a rolót."


Hogy direkt ezt figyelted nem meglepő. ha tényleg így lenne miből élnének a kizsigerelő bankok?


"Ez az IMF hitel is csak növeli az eladósodást. Ráadásul megy a zsarolás, ha nem veszik fel a hitelt akkor megtámadják a forintot és megjelennek a külföldi sajtóban, hogy milyen szemét antiszemiták a magyarok."


De jobb mindenkitől államkötvényt kunyerálni jóval magasabb kamatra ha hitel kell. Az utolsó mondatod meg a szokásos jobbos összemosás.

2012. szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!