Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell betiltani a disznóv...

Miért kell betiltani a disznóvágást? Ennyire ráér a kormány? Nincs jobb dolga?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 27. 15:48
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Legközelebb már tyúkot sem lehet vágni?
2009. júl. 27. 15:52
 2/21 anonim válasza:
88%

mivel a politikusok nagyrésze zsidó, ők nem ehetnek sertést

és ha ők nem ehetnek, akkor mi se együnk

2009. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Egy újabb lépés a vidék ellehetetlenítésére.
2009. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem semmi közük, hogy a saját disznómmal mi a f*szt csinálok.....gondolkodnak ezek egyáltalán??? holnap már azt is megmondják hogy mikor reggelizzek? Vagy betilják majd az éjszakai nassolást? Mellesleg ennyi erővel innentől be lehet tartani a csirke meg a nyúl feldolgozását is...pedig sokan élnek még ebből vidéken, nem egy ismerősöm tenyészt nyulakat vagy csirkéket...ja, meg akkor ennyi erővel elmaradhatnak a rendezvényeken az ökörsütések is....egyáltalán, miért nem vezetik be a kötelező vegetáriánus életmódot???
2009. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Hát, én is dobtam egy hátast, amikor elolvastam ezt a hírt. Végül is ebben az országban nem ismeretlen a feketevágás fogalma. Szerintem az van a háttérben, h' minden olyan területet, amiből pénzt lehet csinálni, valamilyen mondvacsinált indokkal leszabályoznak, h' csak bizonyos körök férhessenek hozzá. Kb. olyan, mint amikor egy adott cégre írják ki a pályázatokat. Vagy hasonló hajmeresztő hülyeség, h' ha rajtakap a munkaügyi főfelügyelő, h' a barátom telkén segítek kerítést építeni, akkor jól megbüntetnek. Látszólag törvényes, csak éppen igazságosnak, etikusnak és életszerűnek nem nevezhető.
2009. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Ha figyelmesen elolvassátok, arról van szó csupán, hogy a falusi turizmus egyki "attrakciója" a hagyományos magyar disznóvágás bemutatása. Arról van szó, hogy a háznál mevágott állat húsából nem készíthetnek a vendégeknek ételt.

Az hogy valaki magának levág egy malacot nincs, és nem is tervezik megtiltani.

Otthoni fogyasztásra engedélyezett az így feldolgozott húsárú, de forgalmazni, eladni már nem lehet.

2009. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
pedig az én családom is szívesebben veszi meg a hurkát-kolbászt disznóvágás után ismerősöktől..igazi, házi dolgokat és nem azokat a műszarokat, amik a polcokra kerülnek
2009. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Ideje lenne felébredni emberek!

Visszatérnek az '50-es évek....

A cion bölcseinek jegyzőkönyveit lehet tagadni, betiltani, hazugságnak bélyegezni, de itt a program! Nekik a disznót tilos, tisztátalan szerintük, a dunaparti cipőkbe rakott disznólábakra is hogy berágtak (bezzeg a turul szájába rakott szentjobb-utánzatra nem).....a cbj programja megvalósul! és ez még csak a kezdet.....ennél még jóval nagyobb részt le fognak szabályozni az életünkből.....persze még az ilyenek után is azt mondják "aki a cbj-nek hisz az ostoba", tessék, meg lehet nézni.....haladunk a totális világdiktatúra felé....

2009. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%
azért itt komoly állatvédelmi aggályok merülnek fel a kérdés kapcsán
2009. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8%
Nem olvastátok valami figyelmesen a cikket...
2009. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!