Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy érezzem magam jól egy...

Hogy érezzem magam jól egy olyan országban, ahol nem szeretem a kormánypártiakat?

Figyelt kérdés
Kis hazánkról beszélek...
2012. aug. 29. 21:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a politikával, nehogymár az határozza meg a hangulatodat. Kit érdekel, mit csinálnak azok a hülyék.
2012. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Inkább csajozz be!
2012. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: csapj bele, dettó ugyanígy gondolom én is! :D
2012. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó: csapj bele, dettó ugyanígy gondolom én is! :D


Ment a pacsi! :)

2012. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Könnyen. Valahogy én is jól tudom magam érezni, hiába vagyok masszívan kormányellenes, és felvilágosult egyén. Vannak az életnek szépségei is, attól hogy a politika, ez a kiirtani való gyom, igyekszik mindenbe beleugatni.


A kormánypártiakat egyetlen normális ember se szereti, függetlenül attól hogy szándékosan támogatják a lakosság nyomorba döntését, vagy csak láncra vert kiskutyaként csaholásznak egy-egy zsírosabb cupák fejében. Nevetségesek, itt a GYK-n is van belőlük épp elég. A kormány maga a mestestesült jóság, mindenről az emberek tehetnek, halál az egyet nem értőkre stb. stb. Aztán mikor 20 forinttal emelik a pizzáscsigát, habzó szájjal hőbörögnek hogy velük hogy kikúrt a TESZKÓ, az állam,de még maga az Atyaúristen is.


Egy szó mint száz, a kormánypártiakat ki kell röhögni, az életet pedig élvezni kell, nem feltétlenül a Kanári-szigeteken villanegyedben és luxusjachton.

2012. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!