Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy érezzem magam jól egy...

Hogy érezzem magam jól egy olyan országban, ahol nem szeretem a kormánypártiakat?

Figyelt kérdés
Kis hazánkról beszélek...
2012. aug. 29. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Miért függ a hangulatod az aktuális kormánypárt hülyeségeitől? Tán azt reméled, hogy jön majd egy szuperpárt és az fog személyesen gondoskodni róla, hogy jobb életed legyen? Ilyen sosem lesz, a komcsi idők elmúltak.


" Honfi, mit ér epedő kebel e romok ormán?

Régi kor árnya felé visszamerengni mit ér?

Messze jövendővel komolyan vess öszve jelenkort;

Hass, alkoss, gyarapíts: s a haza fényre derűl!"


hogy egy régi klasszikust idézzek.

2012. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Vadkan01 ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a politikával
2012. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál , ez a demokrácia ! Többség dönt egység kussol !
2012. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Segíthet az elterelésben,ha nem nézel tv-t!Ne nézegess annyit kifelé,fordulj többet befelé,hidd el sokat segít!

2012. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát az biztos nem megoldás, amit az előzőek javasoltak, hogy dugd homokba a fejed. Egy normális országban nem feltűnő, nincs akkora jelentősége, hogy éppen ki kormányoz. Nálunk viszont, aki egy kicsit is értelmes, látnia kell, hogy itt most 2010-ben nem egy egyszerű kormányváltás, hanem a legkeményebb rendszerváltás történt, aminek keretében végérvényesen felszámolták a demokráciát és évtizedekre tragikus nyomorba döntötték a nagy többséget. Nem csodálom, hogy ettől nem érzi jól magát valaki, mert ez a történés az államból élősködő szuperkaszt tagjain kívül mindenkit magával ránt. Persze e miatt azért nem kell állandóan szomorúnak lenni, élni kell a napi életünket, de figyelmen kívül hagyni sajnos nem lehet.
2012. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Menj külföldre.Ha 14-ben újra nyer ez a f@szkalap,vagy mégrosszabb,ha koalícióra lép a jobbik nevű szennyszövetséggel akkor én is lépek nyugat felé.Bár szerintem akkora hülye mégsem lesz ez az ország.
2012. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontosabbak a barátaim, mint bármelyik kormány. Fontosabbak az ország szépségei, mint az ország trágyadombjai. Általában inkább a szépet és jót keresem, mint a sz*rt. Így lehet jól érezni magadat.
2012. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7: Igen, de ezt csak egy darabig lehet csinálni. Ha nem vagy milliárdos, akkor téged is elér az általános leépülés, az elnyomorodás, azaz körülvesz a trágyalé, bárhol is vagy.
2012. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Úgy érezd jól magad, hogy tisztességgel és örömmel végzed a munkádat, széppé teszed a környezetedet, keresel méltó barátokat, és mindent megteszel szeretteidért. Ha még marad erőd (maradjon!), azt pedig arra használd, hogy fékezed a gátlástalan, csaló, rabló embertársaidat, akár kormánypártiak, akár nem, akár politikusok, akár nem.


Hidd el, ez olyan program, amiért érdemes élni és jól érezni magunkat, ráadásul ebbe senki az ég világon nem tud beleszólni, ha te nem akarod.

2012. aug. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"#7: Igen, de ezt csak egy darabig lehet csinálni. Ha nem vagy milliárdos, akkor téged is elér az általános leépülés, az elnyomorodás, azaz körülvesz a trágyalé, bárhol is vagy."


Messze nem vagyok milliárdos, mégcsak milliomos sem. Sőt, mégcsak a magyar átlagbért sem keresem. 11 éve dolgozok (ugyanott), a sokadik kormány alatt (még az előző Orbán-kormány alatt kezdtem, Medgyesi, Gyurcsány 1-2, Bajnai, megint Orbán). Az, hogy mennyire élek jól, egyelőre tőlük független, bár sokat tehettek volna, hogy jobb legyen. Ettől függetlenül amit leírtam az igaz rám.

2012. aug. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!