Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az emberek körülbe...

Gauldoth kérdése:

Szerintetek az emberek körülbelül hány %-a kell elégelje meg a dolgokat hazánkban, hogy tűntetésekkel lépjenek fel ellene?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy a pl. a Fidesz-nek már rengeteg bizonyított dolog van a rovásá, és azért, aki nem vakul hisz bennük, már nagyon nem szereti őket. Mikor lesz ennek következménye?
2012. aug. 29. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz. Az emberek tűrnek, beletörődnek a dolgokba és maximum internetes fórumokon lázadoznak. Jelenleg nincs olyan, aki összefogná az elégedetlenkedőket! Vagy szerinted ki az aki rábír több százezer embert egy tüntetésre, stb? Egyedül a Fidesz tud nagyobb tömegeket összefogni, de ők nem fognak szervezkedni saját maguk ellen.
2012. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
32.67 %
2012. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A magyar egy birkatürelmű nép. Következménye majd valamelyik választáson lesz. Ha lesz.
2012. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sz1u ***** válasza:
85%

Kérdező!


Szervezd meg és én megyek! A feltételem csak annyi, hogy ne kelljen köveket dobálni, kocsikat borogatni, kukákat felgyújtani, kirakatokat betörni, a rendőri felszólítást nem teljesíteni!

2012. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Itt nem lesz tüntetés.Ellenőrizve van!

Minket megosztanak,de rendesen!-példa-..

1945-ben mindenki partizán volt..( németeknek annyi)

1956-ban mindenki szab harcos volt..( ruszkiknak annyi)

1989-ben-szavazás.majd választás.mindenki bízakodik.

Azóta bízalom eljátszva.Még talány hogy hogy védett és

Mi álltalunk megválasztott Politikusaink,még mindig át tudnak verni bennünk! Még rosszabb hogy megosztás miatt csak nekik jó! Hogy mikor lesz elég.?

Talán Spontán,valami elszakad..stb.-

Elég közel állunk hozzá,és ami félő hogy,hogy nehezen lehet majd kontrolálni.

Olyan mint dominó,.

2012. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem az számít, az emberek hány százaléka elégeli meg a dolgokat, amik itt folynak, hanem az, hogy hány százaléka veszi a fáradtságot (és bátorságot), és megy ki az utcára végre tüntetni, de azzal a céllal, hogy távozásra bírja a kormányt.
2012. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szlu:


Én is mennék. Nem a rossz kormány ellen, hanem egy jó kormányzatért tüntetni. (Ghandi mintájára.)

2012. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Antimod ***** válasza:
52%

"A feltételem csak annyi, hogy ne kelljen köveket dobálni, kocsikat borogatni, kukákat felgyújtani, kirakatokat betörni, a rendőri felszólítást nem teljesíteni!"


Anélkül semmi értelme nincs az egésznek. Egy tömeg csak így tud erőt felmutatni. Ez nem azt jelenti, hogy én ezt támogatom, viszont ha ehhez az eszközhöz kell nyúlni, akkor már a lúd legyen kövér!

2012. aug. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is és a családom is megyünk, akkor hajrá szervezzük meg... Hol? Mikor? ötletek, javaslatok...
2012. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki is ezt hinné, én nem fogok ilyet szervezni. Ez csak egy kérdés.
2012. aug. 30. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!