Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor nemsokára beüt majd a...

Mikor nemsokára beüt majd a vész -a jelenlegi világot elnézve a közeljövőben-, ti fogjátok megenni a Fidesz által felvásárolt E-on áramát?

Figyelt kérdés

Mit fogtok majd enni a betondzsungel városaitok mélyén, a betonkocka házaitokban, mikor majd összeomlik az ország infrastruktúrája, élelmiszer és egészségügyi ellátása? Elgondolkodtatok már ezen? Vagy annyira lefoglal titeket a "karrier építés", és a pénz után való kuncsorgás, hogy ez eszetekbe se jutott? Hogy ilyen megtörténhet? Higgyétek el, a közeljövőbe számíthattok rá! Nagyon is sok eséllyel! Akkor majd mit fogtok kezdeni az E-on által generált árammal, élelmet adó föld és ivóvízkészlet nélkül? Mikor már a külföldi szemét élelmiszert sem tudjuk majd beimportálni? Megfordult ez valaha az fejetekben?


Persze tudom, ti biztonságban vagytok, mert a kedvenc családtagotok, a TV, ezt biztosra állítja... Azt gondoljátok, hogy olyan nagy biztonságban vagytok, pedig megfogtok lepődni!


Ideje lenne elvonatkoztatni az életek során tanult értékrendektől, amik azt mondják, hogy semmi értelme ugyan, de áldozd egész életed a pénzkeresésre, még ha ezzel közvetve el is pusztítod a bolygót. Hiszen ez a mai """NORMA"""... És ugye senki nem akar kilógni a sorból, mert azt egyből kiközösíti ez a beteg társadalom. Ideje lenne elkezdeni saját gondolatokat gyártani nem? És nem hagyni, hogy mások hozzák létre a valóságotokat. Nem hagyni, hogy mások adják a szátokba a "véleményeteket". Mert most azt gondoljátok, hogy amit az iskolából, tv-ből, beszédekből tanultatok, az a ti véleményetek. Nem barátaim! Azok nem ti vagytok! Azok nem a ti gondolataitok! Azokat a baromságokat a környezet rakta a fejetekbe...


Folyt. köv...


2012. aug. 29. 10:45
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Jólvan barátom. Én nem fogok veled "vitázni", mivel előbb-utóbb a te tudatod is kitágul. Sok szeretettel ajánlom a Mátrix c. filmet.

Minden jót!

2012. aug. 29. 17:02
 22/24 A kérdező kommentje:

"Soha nem fogjuk tudni, hogyan szabadítsuk fel magunkat, ameddig nem értjük meg, hogy kik is vagyunk valójában.

Hogyan lehetsz szabad, ha azt sem tudod, hogy ki vagy ?

Hogyan lehetsz szabad, ha azt sem tudod, mi a valóság természete, amiben élsz ?


2+2 már régen nem = 5

de a médiában és az iskolákban még mindig ezt állítják....Itt az idő rájönnöd, miért !"


David Icke

2012. aug. 29. 17:59
 23/24 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: asdxyzz

Az elküldés időpontja: tegnap 18:24

Az üzenet szövege: Ezt hallgasd végig kérlek, és tégy ahogy jó neked.

http://www.youtube.com/watch?v=sPM9VGsC0DI



Elmondom, mi a baj azt ébresztős videós elmélettel.

Szerintetek nekünk nincs saját gondolatunk, az iskolában tanultak lettek a mi véleményünk. Nos, nem, az iskolában tanultak lettek az ismeretanyag, ami alapján mindenki a saját tapasztalatai szerint alakítja ki a saját véleményét.


Ti pedig a linkelt videón szereplő dolgokat mondjátok vissza, mintha az lenne a saját véleményetek, pedig azt is ugyanúgy a fejetekbe rakta valaki, ilyen videók közvetítésével. Semmivel sem vagytok jobbak az általatok kritizált embereknél!


Elkezdtem nézni a linkelt videót. Elmondom a véleményemet, őszintén. Nagyon unalmas. A csávó meditál a beszéd közben, percenként mond egy mondatot. Szerencsére nem feliratos, így nézni nem kellett, csak hallgatni.

Szintén unalmasnak tűnhet nektek részünkről, de megint csak azt mondom, hogy hülyeségekkel van tele. Miért akarna minden ember valami más lenni, mint önmaga? A keresztény Jézus akar lenni, a buddhista Buddha. Én nem akarok senki más lenni. Soha senki nem fogadott el olyannak, amilyen vagyok? Nem igaz. Aki ezt beveszi, azt lehet, hogy nem fogadták be néhány helyen. Bennünk kialakították a félelmet, hogy mások nem fognak minket elfogadni? Ne viccelj.


Később azt mondja, hogy ő az egyéniség pártján áll, hajlandó lemondani az egész társadalomról. Hát mondjon le róla! Mindenki azt csinál, amit akar. Ha neki jobb remeteként, megértem, nekem jobb a nagyvilági élet, nekem kellenek a társadalmi kapcsolatok, a modern technika nyújtotta előnyök, a család közelsége.


Ott fejeztem be, amikor ezt mondta (32-33. perc): "A társadalom mindenkit tudatlannak és szellemi toprongynak nevelt" Többször is meghallgattam, hogy jól értettem-e. Lehet, hogy őt annak nevelték, de ezt a mai modern társadalomra kivetíteni megdöbbentő butaságra vall.


Ha ezt beszoptátok, akkor rajta, menjetek ti is remetének, de akkor éljetek is úgy, felejtsétek el a modern világ egyik vívmányát, az internetet, és ne küldözgessetek ilyen marhaságokat.


Nem tudom, miket mond utána, de ezek után nem is érdekel. Ez az én saját véleményem.

2012. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
MIND MEGHALUNK BAKKER
2012. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!