Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor nemsokára beüt majd a...

Mikor nemsokára beüt majd a vész -a jelenlegi világot elnézve a közeljövőben-, ti fogjátok megenni a Fidesz által felvásárolt E-on áramát?

Figyelt kérdés

Mit fogtok majd enni a betondzsungel városaitok mélyén, a betonkocka házaitokban, mikor majd összeomlik az ország infrastruktúrája, élelmiszer és egészségügyi ellátása? Elgondolkodtatok már ezen? Vagy annyira lefoglal titeket a "karrier építés", és a pénz után való kuncsorgás, hogy ez eszetekbe se jutott? Hogy ilyen megtörténhet? Higgyétek el, a közeljövőbe számíthattok rá! Nagyon is sok eséllyel! Akkor majd mit fogtok kezdeni az E-on által generált árammal, élelmet adó föld és ivóvízkészlet nélkül? Mikor már a külföldi szemét élelmiszert sem tudjuk majd beimportálni? Megfordult ez valaha az fejetekben?


Persze tudom, ti biztonságban vagytok, mert a kedvenc családtagotok, a TV, ezt biztosra állítja... Azt gondoljátok, hogy olyan nagy biztonságban vagytok, pedig megfogtok lepődni!


Ideje lenne elvonatkoztatni az életek során tanult értékrendektől, amik azt mondják, hogy semmi értelme ugyan, de áldozd egész életed a pénzkeresésre, még ha ezzel közvetve el is pusztítod a bolygót. Hiszen ez a mai """NORMA"""... És ugye senki nem akar kilógni a sorból, mert azt egyből kiközösíti ez a beteg társadalom. Ideje lenne elkezdeni saját gondolatokat gyártani nem? És nem hagyni, hogy mások hozzák létre a valóságotokat. Nem hagyni, hogy mások adják a szátokba a "véleményeteket". Mert most azt gondoljátok, hogy amit az iskolából, tv-ből, beszédekből tanultatok, az a ti véleményetek. Nem barátaim! Azok nem ti vagytok! Azok nem a ti gondolataitok! Azokat a baromságokat a környezet rakta a fejetekbe...


Folyt. köv...


2012. aug. 29. 10:45
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Tessék megnézni a 7-es válaszolót... Tipikus példája annak az agymosott embertömegnek, amiről beszélek. Óly módon függ már a mostani rendszertől, hogy egyszerűen nem képes elképzelni egy másik világot. Nem képes elvonatkoztatni a jelenlegi ember és életellenes értékrendektől, amikkel kimosták az agyát. Mert azt gondolja, hogy ami itt megy, ez a rothadás, ez a "normális".

Persze az is lehet, hogy csak betelepült közösség bomlasztó idegen, mint óly sokan ebben az országban. De én szeretem a legjobbakat, vagy egyáltalán semmit sem feltételezni az emberekről.

2012. aug. 29. 15:00
 12/24 A kérdező kommentje:
Jó látni, hogy azért vannak itt nyitott elmével járó emberek is. Az 5-ös válaszoló közel jár ahhoz, amit kiakartam fejezni. Viszont akik elkezdtek a politikáról beszélni, azok sajnos egyáltalán nem értik....
2012. aug. 29. 15:07
 13/24 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 7-es válaszoló. Ne személyeskedj. Inkább írd le, hogy mit is szeretnél a kérdéseddel, mert egyelőre csak összefüggéstelen katyvasz az egész, vészről, rothadásról, pusztításról és áramról (!)

Már javasolták mások is, ha nem teszik, menj remetének, tibeti szerzetesnek vagy Amish-nak.

2012. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Igaza van a 7-esnek. Ertelmetlen zagyvasag,amit irtal! Szerinted mit kellene tenni az embereknek? Ezt ugyanis nem közlöd.
2012. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Miért ne személyeskednék? Inkább legyek egy betanított aranyos kis robot, mint te? Miért ne fejezném ki az EMBERI érzéseim ezzel az egésszel kapcsolatban?
2012. aug. 29. 15:41
 16/24 A kérdező kommentje:
Valóban igaza van. Mert mindenkinek igaza van de valójában senkinek sincs igaza. Nagy lecke ezt az egónak felismerni.
2012. aug. 29. 15:43
 17/24 A kérdező kommentje:
Amúgy milyen érdekes nem? :-) Hogy akik szerint én egy idióta vagyok, még egy érvet sem voltak képesek még felhozni. Sőt, még a kérdésemre se válaszoltak. Csak dobálják a jelzőket! Pont úgy, mint a kétsegbe esett emberek, akiknek a tükröt tartod.
2012. aug. 29. 15:52
 18/24 anonim ***** válasza:
Kerdezo, sajnos elkestel nehany evszazadot vagy ezredet. A haragvo profetak elott utoljara a kozepkorban borultak le a hivek - mar amelyiknek voltak ilyenjei..
2012. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mégis mit válaszoljunk egy olyan kérdésre, aminek se eleje, se vége? Mit szeretnél ezzel a kérdéssel? Értelmetlen katyvasz az egész!
2012. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

1. NEM kérdeztél semmit, csak hözöngtél egy csomót! Rengeteg értelmetlen dolgot irtál, de egyetlen értelmes mondatot sem voltál képes összehozni.

2. Most is csak sértegetni próbálsz mindenkit, de ezen kivül másra nem telik a picike eszedtöl.

3. Ha ennyire okosnak tartod magad, akkor ird már le, hogy szerinted mi a megoldás, mit kellene tenni az embereknek. (A mást, meg leráznia z igát meg hasonló szólamok nem válaszok, KONKRÉT javaslatokat irj!!!)

2012. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!