Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg szappant csináltak a...

Tényleg szappant csináltak a zsidókból?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 16:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%
2009. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
92%

A Nürnbergi perben még a vádakban tényként lett kimondva, hogy a zsidókból lámpaernyőt és szappant készítettek, olyat is tényként állítottak, hogy zsugorítottak zsidó fejeket, illetve, hogy 20.000 zsidót összegyűjtöttek egy faluba és atombombát robbantottak köztük a németek. (abszurd)

A tárgyi bizonyítékot a szovjetek vitték Nürnbergbe, nevezetesen két állítólagosan zsidók zsírjából készült szappant.

Viszont már bőven a 90-es évek előtt a neves holokauszt szakértők(Raul Hilberg,Yehuda Bauer,Deborah Lipstadt) elismerték azt, hogy a vád hamis volt!


Ezzel ellentétben, sok könyvben, alkotásban szerepel a dolog, ezért tudják tévesen még ma is az emberek.

2009. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
83%

16.26: a fasiszták? megalol


Dehogy csináltak! Ez is egyike a holokausztot körüllengő "legendáknak". A holokauszt az egyik legjövedelmezőbb iparág, és hazudozhatnak róla össze-vissza, ha valaki észreveszi és szóvá teszi a hazugságokat, az meg egyből antiszemita állattá nyilváníttatik.

Én nem vagyok antiszemita, és elítélem a gyilkolást, de simán holokauszttagadónak számítok, mert nem hiszek el mindent ezzel kapcsolatban.

2009. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
76%

:DDD áá


ezt olvastátok már??


[link]

2009. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg nem veszitek észre, hogy komolytalanul provokálnak Benneteket? Szégyelld magad, kérdező!
2009. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
59%

Az emberi zsír alkalmatlan a szappan gyártásra. De pl. bőringet igen. Ilyen ruhanemüket a Weimarban a holokauszt múzeumban láttam. A koncentrációs táborokban, nem csak zsidók voltak, csak ezt elfelejtik mostanában hangsúlyozni.

Ja és a komponista haláltáborok is legalább annyira voltak kegyetlenek mint a németek! Csak hát erről sem beszélünk manapság.

2009. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
17%

Elég morbid a téma , hiszen emberekről beszélünk de ha csak a pusztán száraz tényként közölni a választ akkor igen.


Én sajana ezt sem tudom csak úgy!


A háborúhoz pénz kell ez köztudott.


Akadnak értékek minden lerohant országban, de a legkönnyebb a háború indítása elején amikor még nincs sarc de kellene a pénz. A legkönnyebb a saját országunkból összehozni! De hogy ?

Akkor már kell egy srtatégia! Gazdasági és politikai hogy a támogatás meglegyen.

Miért a zsidók !

Sok volt az akkori Németországban és szinte mindenütt Európában. Lehetett hozzájuk ideológiát gyártani ami ha őszinte akarok lenni nem volt akkor sem nehéz.( akkor sem az átlag szatócs volt a gond!)

Vagyonos volt egy jó része csak akkor még nem bújtak ennyire el és közel sem volt az úgynevezett felső nyakkendősek ennyire gátlástalanok és hataloméhesek.

Hangsúlyozom semmi baj azzal a zsinagógából éppen haza bandukoló zsidóval vagy bipsivel és ugyan azokkal az intézkedéssel sújtja a távoli rokon mint minket.

Sajnos azóta már nem kell ideológia mert saját maguk alakították ki magukról azt a háttérbe meghúzódó abszuld neoliberális vad kapitalista gátlástalan üzlet embert akinek a sziluetjét szerették volna lemintázni az itteni bohócok. Bizonyos értelembe zsenik, mert kitalálnak mindig valami balhét amit ki lehet alakítani az adott világ gazdasági vagy politikai helyzetben. Jogi hiányok, gazdaság szerkezeti rések, jogi gazdasági és etikai bomlott szál árfedések. (Ráismertek)

Állandó anyagi ellátást biztosítottak hiszen mindenütt, kommunában (kibuc)éltek és jórésze vagyonos volt.

Nem tagadom a holocaustot mert létezett és nem vagyok rá büszke sem, gondoljunk csak a Benes dekrétumra.

De én akkor még halvány inger sem voltam és ha nekem bajom van egy ma élő zsidó osztállyal akkor had mondhassam el a nélkűl hogy le rasszistáznak vagy antiszemitázzanak.(ez demokratikus alap és akinek mindig csak ez a válasza és nem egy érdemi tárgyalás a megoldás érdekében mert a céljait csak úgy érheti el,,, na az a szélsőséges.)


Szóval nem pirulva, de nem is az öröm ódát ( milyen irónikus ? ) énekelve de igazad van. Hisz azzal hogy még az emberi alapanyagot is felhasználták a neolíb értékfelhasználás ékes példályát valósították meg.

fenyő

2009. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
76%

Ez csak természetes hogy szappant gyártottak belőlük!:D


Sőt nekem van egy zsidóbőrből készült bőrdzsekim.

A sétapálcám zsidó lábszárcsontból van kifaragva.

A parókám 45-ös kopaszra nyírott zsidók hajából van készítve.

Sőt a kislányom babajátéka egy eredeti,kitömött zsidó csecsemő.

A feleségem nyakláncára pedig 45-ben kivert zsidó fogak vannak felfűzve.


No,aki van olyan hülye hogy a szappansztorit beveszi az az én fentebb írott hülyeségemet is feltétel nélkül elhiszi!:D


Kérdésre komolyan válaszolva csak annyit mondanék:


1990 áprilisában,Jehuda Bauer professzor a Jeruzsálemi Héber Egyetemről,aki a világ első számú holokauszt történésze,és Samuel Krakowski,a híres Jad Vasem Holocaust Központ archívumának igazgatója kijelentették,hogy az emberi szappanról szóló történetek nem igazak.

Bauer azt mondta,hogy a tábor foglyai nyomorúságos helyzetükben "készek voltak hinni bármilyen,az üldözőikről szóló rémtörténeteknek".

Krakowski megjegyezte:"A történészek és a kutatók arra a következtetésre jutottak,hogy a szappan nem emberi eredetű zsiradékból készült.Amikor olyan sokan tagadják,hogy a holocaust valaha is megtörtént ,akkor miért adunk olyasmit a kezükbe,amit az igazság ellen fel tudnak használni?"


Tehát NEM csináltak szappant sem lámpaernyőt sem bőrkabátot a zsidókból!!!


Aki meg azt hiszi hogy igen,az le van maradva az információkkal.És jobb ha látogatást tesz a Jad Vasem Holocaust Központba ahol majd értésére adják az igazságot.

2009. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
54%
Csak kísérleti jeleggel próbálkoztak a szappanfőzéssel. Nagyüzemi előállítás sohasem történt.
2009. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
57%

perszeeee....

az aloe vera meg Vera nevezetű lányokból készül...

a tibi csokit meg haveromból, Tibiből csinálták.....


hogy meddig hiszik még el emberek ezt a sz@r angol rémhírpropagandát...

2009. júl. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!