Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztok, és miért?

Kire szavaztok, és miért?

Figyelt kérdés

A Jobbik valóban megoldaná a c*gány problémát szerintetek?

Ha igen akkor miképpen? például forgalmasabb helyekre gárdistákat küldenének? ( gondolok itt búcsúkra,állomásokra,bevásárlóközpontok környékére)


Miért nem szavaznak a Jobbikra sokan? ( mindenhol csak azt hallom, hogy c*gányok megvertek/kiraboltak/megaláztak)


2012. aug. 27. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Azt nem mondom meg kire szavazok,de akikre nem:MSZP,LMP.
2012. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vadkan01 ***** válasza:
nem szavazok nem vagyok demokrata
2012. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ozmium42 ***** válasza:
38%
Senkire. Ha muszáj lenne, akkor a Jobbikra, de csak azért, hogy a bárgyú emberek szokják a radikálisabb hangvételt, vagy bosszankodjanak rajta.
2012. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Nem szavazok senkire. A Jobbiknak meg a cigánykártyán meg a multikártyán kívül kb. semmije nincs amit fel tudna mutatni az ország helyzetének javításával kapcsolatban.



Akkor már is a dobogó tetején áll a Jobbik.

Hiszen eddig egy pártnak sem volt mit felmutatni, sőt az említetteket még fel sem merik vetni.

2012. aug. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Senkire sem szavazok mert mindegyik ki akarja fosztani az országot


Egyébként nem tudom miért hiszik sokan azt hogy a cigánybűnözés a legnagyobb probléma ebben az országban.Ha nem lenne cigánybűnözés akkor is sz*rban lennénk,nem emiatt sz*r ez az ország(igaz hozzájárul a dologhoz)

2012. aug. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én gondolatmenetem a legkisebb rosszat próbálja megkeresni. A Jobbik egy radikális párt, determináltan inkonzisztens, emberséges kormányzásra alkalmatlan. A cigáynkérdés a Jobbik miatt létezik, ha az emberek el tudnának vonatkoztatni a bőrszíntől, akkor bűnözők és ártatlanok lennének helyettük.


A Fidesz hatalomvágyával, oligarcháival és agyilag azkkant fővezérével szintén nem jó választás, bebizonyították, hogy nem attól lesz kormányképes egy párt, hoyg 2/3-os a támogatottsága, ezzel a lehetőséggel nemhogy éltek, de visszaéltek.


A legkisebb rossz keresése közben így mindenképp fel kell vonultatni a Fidesz-Jobbik tengely ellen egy demokratikus baloldalt, hogy a parlamentben meglegyen a pártok egyensúlya.


Úgy vélem, hogy a középszerű MSZP-vezetés, az elnyomott és szervezetlen LMP és a hitelét vesztett Gyurcsány vezette DK egy koalícióban nem okozna akkora károkat az országnak a következő ciklusban, mint a Fidesz vagy a Jobbik.


Listán a DK-ra szavaznék, hogy ötpárti legyen a parlament, egyéniben az MSZP képviselőjére, hogy megverje a Fideszes képviselőt, és egy mandátummal kiegyensúlyozottabb legyen a helyzet.


A gyakorlatban viszont tök mindegy, hogy kire szavaznék, mert a Fidesz akkor is toronymagasan nyeri a választásokat az új választási törvény miatt, ha országos támogatottság kisebb lenne a baloldalénál.

2012. aug. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még nem tudjuk, kik fognak indulni 2 év múlva a választáson, lehet, hogy addig jön valaki új, aki normális programmal áll elő.
2012. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Akkor már is a dobogó tetején áll a Jobbik.

Hiszen eddig egy pártnak sem volt mit felmutatni, sőt az említetteket még fel sem merik vetni."


Igen, ebben egyet is értek, előzőleg rájuk szavaztam. Még mindig a leghitelesebb pártnak számít, de attól még a gyerekes megnyilvánulásaik nagy részével nem értek egyet. Nem is szívesen szavaznék rájuk még egyszer.

2012. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gauldoth ***** válasza:

6. Miért nem szavazol az LMP-re=Jobbikra, hogy legalább egy olyan nyerjen, aki még nem bizonyította, hogy erre hajt? Legalább esély lenne, nem?


Én a Jobbikra, mert a cigányok ellen fel kell lépni, mind1 hogyan (azért nem gondolok marhavagonokra, de értitek...) Szerintem legfőképp szigorú EGYENJOGÚSÁGgal, azaz, elég lenne az, hogy nem védik a cigányokat, + mondjk 5 gyerek fölött nem járna családi pótlék.


(Egyébként Magyarországon az sem lenne baj, ha egy rasszból vki magyarellenes bűnt követne el, azt jobban büntetnék. De maradjunk csak sima egyenjogúságnál, azzal még az EU-nak sem kéne legyen baja...)

2012. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gauldoth ***** válasza:
LMP-re/Jobbikra (így akartam írni)
2012. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!