Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz és az MSZP is...

Ha a Fidesz és az MSZP is csődbe vitte az országot, ezek után ti kire szavaztok majd?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 18:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
63%
Valószínű el se megyek szavazni...nincs pillanatnyilag olyan párt, akitől bármi jóra számíthatnék...
2012. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
42%
senkire
2012. jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
36%
Jobbik.
2012. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
37%
Én arra a pártra fogok szavazni, aki a második legesélyesebb, mert így a legesélyesebb pártnak nem lesz kétharmada. Most is azért van a Fidesz ilyen fölényben, mert sokan nem gondolkodtak és nem mentek el szavazni. Nekem se volt kire, de tovább láttam az orromnál. Ha mindenki aki otthon maradt így tett volna, most nem lenne fülkeforradalom és kétharmados ámokfutás.
2012. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
29%

" Én arra a pártra fogok szavazni, aki a második legesélyesebb, mert így a legesélyesebb pártnak nem lesz kétharmada. Most is azért van a Fidesz ilyen fölényben, mert sokan nem gondolkodtak és nem mentek el szavazni. Nekem se volt kire, de tovább láttam az orromnál. Ha mindenki aki otthon maradt így tett volna, most nem lenne fülkeforradalom és kétharmados ámokfutás.


"


Jó kis kifogás, hogy miért is szavaztál az MSZP-re.

2012. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
57%

Tévedsz, mert nem az MSZP-re szavaztam :)

Ezt elbuktad, mert nem azt láttam a második legesélyesebb pártnak :)

2012. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
46%
A parlamentális rendszer rendje, hogy ha a polgári demokráciát előnyben részesítő pártok elbuknak, radikalizálódás következik. Amiből nagy valószínűséggel konfliktusok, könyörtelen intézkedések, majd pár erős esemény a régi politikusok számára, utána ismét helyreáll a rend. Persze amint most láthattuk, hogy a többi állam lazán beleszólhat Magyarország belpolitikájába is, így nekünk nem lesz ilyen egyszerű. Valószínűleg a csőd fog ránk várni, a kérdés csak az, hogy mikor.
2012. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
57%
Miért, lehet majd még szavazni...?
2012. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
37%
Én eddig még sosem mentem el és ezután sem fogok.
2012. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
54%
valószínűleg egy új pártra, amelyik még nem volt a parlamentben és még nem alakult meg :)
2012. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!