Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eddig sírtak az emberek, hogy...

Eddig sírtak az emberek, hogy Orbán emeli az adókat, mostanában pedig olvastam valahol olyat is, akik azért sírnak, mert elkezdte csökkenteni. Miért?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbiért a parlamentben sírhattak.
2012. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pontosan mely adónemekre gondolsz ? Szerintem a bankadó kivezetésére gondolhattál , de ott nem nagyon sírtak az emberek , csak voltak , akik aggódtak , hogy azt majd az ügyfelekre hárítják . Most meg bevételektől eshet el az állam.
2012. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert megint a csórók fogják kifizetni a kieső adóbevételeket.
2012. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mindenbe bele lehet kötni jogosan.

Pl: Ha romlik a Forint, infláció van, akkor azt használhatják fel kampányban a kormány ellen.

Ha erősödik a Ft, akkor pedig azt használhatják a kormány ellen.

2012. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Annó azért "sírtunk" mert Orbán csökkentette az adókat...

Mármint a gazdagok adóját!!!


És azért is "sírtunk" mert a szegényekét viszont emelte!!!


Most igéret szintjén(!!) benne van hogy majd csökkentik az szja-t de nem annyira hogy ne járjon akis keresetű még mindig szarabbúl mint régen! De a gazdagnak így meg még több lesz a könnyítés!


és a közgazdászok meg azért sírnak mert röpködnek a cégvásárlásokra majd a száz- és ezermilliárdok miközben még némi adócsökkentést is akar!

Ez meg csak úgy megy ha valakinek emeli az adóját!

Vélhetően a cégekét!

Akik így csökkentik a foglalkoztatást és inkább kevesebb embert hajtanak még jobban!!


Most végigelemezzem mi a következménye ha a mostani csökkenő foglalkoztatást, csökkenő bérek mentén csökken a fogyasztás és így cégeknek csökken a bevétele ami miatt csökkentenie kell a foglalkoztatást, csökkentenie kell a béreket amitől még kevesebbért tudnak az emberek vásárolni...


De ugye a kiderült azon az ominózus fideszes beszélgetésen hogy erre is megvan a terv4

Azért húzzák az IMF-EU tárgyalásokat hogy minden rossz döntést rájuk kenjenek!

Hisz azt simán beveszik a fideszesek és a jobbikosok is! És így a jobbiktól is remélhetőleg átmegy pár "forradalmár" szavazó a fideszhez!!!

2012. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Orbán és a bűntársai úgyis elintézik, hogy a becsületes, adófizető állampolgárok járjanak rosszul. Ez az egy intézkedés (az anyagi tönkretétel) eddig kollektive minden kormánynak sikerült.

És akkor csodálkoznak, hogy ennyi a feketemunkás, adóeltitkolás, hamis vagyonnyilatkozat stb. A sok Down-kóros genetikai hulladék máig nem jött rá, hogy minél inkább emelik az adókat, annál inkább nem fogja senki megfizetni.


Egy gyakorlati példa: A Kinder Bueno 159 forintba kerül. Ez qrva drága, ennyit én nem adok ki rá.

Egy hónap múlva látom ám, hogy már 165 forintba kerül a Kinder Bueno.

És most jön a bónuszkérdés: Ha 159 forintért nem veszem meg, akkor szerintetek 165 forintért meg fogom?


Abszurdisztán ez, én mondom nektek.

2012. aug. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"mostanában pedig olvastam valahol olyat is, akik azért sírnak, mert elkezdte csökkenteni "


Forrás?

2012. aug. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sem tapasztaltam, hogy mostanában elkezdtek volna adót csökkenteni. Hol olvastál ilyet?
2012. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Fúú már nem tudom. valamelyik hirportálnak a lapjának az oldalán volt egy rövidhír.
2012. aug. 28. 09:29
 10/13 anonim ***** válasza:
A böngésződ előzményeibe megtudod nézni.Nagyon kíváncsiak vagyunk a forrásra mert ez a sztori így sajnos hihetetlennek tűnik
2012. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!