Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ti nem csalódtatok...

Fideszesek! Ti nem csalódtatok a fideszben?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 09:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%

"Ha csak egy kicsi növekedést is tud provokálni áldozatok nélkül,én teljesen elkötelezem magam a jobbik irányt..."


Ha azokat tenné, amiket mond, az nem hogy növekedést nem hozna, hanem még mélyebbre kerülnénk sajnos.

Még a mostani fideszes marhaságoknál is meredekebb dolgokat akarnak, ami nem vinné előrébb az országot egyáltalán, sőt.

2012. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Csak egyvalamit mondj meg nekem. Miért hittél? Mi az ami miatt hinni lehetett nekik?"

Először is 2010-ben szavazhattam először,elegem volt a baloldalból,jelen esetben ez tűnt a cselekvő képes kormánynak,meg akkor a Hit Gyülekezete környezetében éltem,akik telebeszélték a fejem,hogy ilyen-olyan náci kormány,diktatórikus stb,nem láttam tisztán a dolgokat.De hát hibából tanul az ember,nincs igazam?:-)

2012. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
26%

"Ha azokat tenné, amiket mond, az nem hogy növekedést nem hozna, hanem még mélyebbre kerülnénk sajnos.

Még a mostani fideszes marhaságoknál is meredekebb dolgokat akarnak, ami nem vinné előrébb az országot egyáltalán, sőt."


Szerintem egy esélyt megérdemelnek,ha a fidesz marad,lehet elveszi az összes állami támogatást az egyetemistáktól,és a nyugatféle ösztöndíj rendszert vezeti be,ami azt jelenti,hogy kapnak a diákok pénzt ha tehetségesek,de fizethetik a milliókat az egyetemre.

Az állami keret csökkentése ellen felszólalt a Jobbik.

De ha a Jobbik is ront az országon,úgy gondolom a magyarság megérett egy október 23-ra.

Én a Jobbikban látom,hogy a legkevesebbet veszítjük vele,Te hogy gondolod?Melyik lenne az ideális kormány?

2012. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Az ember csak magában csalódhat, másban soha.
2012. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"De hát hibából tanul az ember,nincs igazam?:-)"


De, csak kicsit drága volt ez a tanulópénz az egész országnak.


"Melyik lenne az ideális kormány?"

Jelenleg egyik sem. Meg kéne próbálni a legkisebb rossz felé mozdulni, de szerintem az nem a jobbik.

Nézd meg a programját, hogy miket mond és gondold át, hogy annak milyen következményei lennének.

Szép gondolataik vannak, de a többségük kivitelezhetetlen a mai politikai és gazdasági világban.

2012. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"De, csak kicsit drága volt ez a tanulópénz az egész országnak. "


Nem én voltam az egyetlen,akit elvakítottak,és egy kis "tanulásra" kényszerült.Kb.a fidesz szavazóinak 1/3-a.Egy mostani nyári felmérésből derült ki,hogy bizony megfeleződött a szavazó tábora.De egyébként igazad van.


"Jelenleg egyik sem. Meg kéne próbálni a legkisebb rossz felé mozdulni, de szerintem az nem a jobbik.

Nézd meg a programját, hogy miket mond és gondold át, hogy annak milyen következményei lennének.

Szép gondolataik vannak, de a többségük kivitelezhetetlen a mai politikai és gazdasági világban."


Régóta olvasgatom a programját,van ott olyan hogy "cigánybűnözés":

Már vannak félkatonai szervezetek,így egyfajta katonai hatalommal már bír.

"politikus bűnözés"

Ha felviszik ugyanúgy azt összes pénzt,akkor ők is azok:(


Ami érdekelne,hogy javít-e a határon túli magyarok helyzetén.De ezt majd meglátjuk,ha netán megerősödne.

Amint eljön 2014,a magyarság válaszút elé kerül,az ország nem maradhat kormány nélkül,kénytelenek vagyunk a rossz fokát megválasztani.Itt majd mindenki gondolkodjon el,a válaszolónak pedig köszönöm a kis beszélgetést!

Üdv.

2012. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
4%
mszp-vel a dolgok jobban mennének? Hát inkább operálják ki a fidesz frakció tagjainak fél agyát, de még akkor is jobban csinálnák, mint drága fletóék.
2012. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%

"mszp-vel a dolgok jobban mennének? Hát inkább operálják ki a fidesz frakció tagjainak fél agyát, de még akkor is jobban csinálnák, mint drága fletóék."


Sajnos már ott tartunk, hogy az mszpvel jobban jártunk mint ezzel a szarral amit a kormányunknak hívunk.

Orbán többet hazudott az elmúlt két évben mint Feri 6 évig. Orbán olyat is megtett amit Gyurcsány csak akarat, sőt sok esetben még durvább formában.

2012. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
37%

Nem vettétek még észre, hogy minden párt hazudik és minden politikus a zsebét tömi? Én egyedül a Jobbikot látom eléggé talpraesettnek, mert ott van pl az MSZP, nézz Gyurcsányra meg Lendvaira és sírj.

A Fidesz, az egy hatalmas csalódás, mert milyen mondat már az Orbántól, hogy a diákok fizessék ki maguknak úgy a fősulit, hogy diákhitelt vegyenek fel hozzá. Eleve bármilyen hitel rossz. Mert persze, hogy kapsz, de fizetheted a dupláját.

Az LMP az navahók, apacsok, sziúk gyülekezete.

A Jobbik persze viccesen nézhet ki azzal, hogy ősmagyaroknak mondják magukat meg minden, de magyarok. Legalább büszkén hirdetik ezt és rendelkeznek egyfajta egészséges hazaszeretettel, amit nem lehet épp a baloldali pártokról elmondani (Mesterházit se látta még senki kokárdát viselni).

2012. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"(Mesterházit se látta még senki kokárdát viselni)."


[link]

2012. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!