Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan biztos benne...

Miért olyan biztos benne Orbán, hogy még 20 évig az ő politikája fog érvényesülni?

Figyelt kérdés

A nagyköveti értekezleten arról világosította fel a közönségét, hogy a "tehermegosztás politikája" (azaz a különadók) a következő 20 év gazdasági rendszerének része lesz, e miatt védekezni nem kell.


Az egy dolog, hogy nem olyan régen még arról volt szó, hogy kivezetik a különadókat. A másik meg az, hogy honnan lehet azt tudni 20 évre előre, hogy marad a bankok és a multik külön adóztatása. Talán nem lesz több választás? Vagy majd annyira manipulálnak és csalnak a következő választásokon, hogy így is, úgy is Orbán győz, és így a különadók is maradnak?


[link]



2012. aug. 23. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos benne.
2012. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert minden baromságot kétharmados törvénybe írnak.
2012. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Én nem tudom, de azt előre mondom neki, hogy én nem vagyok ellene de ha még 20 évig ezt akarja csinálni akkor 5 év múlva elkergetik :( bizony!


Egy Jobbik szimpatizáns.

2012. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gauldoth ***** válasza:
100%

Nem akarlak megsérteni kérdező, sőt, lehet, csak én nem találtam az iróniát a kérdésedben, de ők mindig magabiztosan mondanak mindent.


Szerintük "sikert sikerre halmoznak" csak éppen a gazdasági válság meg az előző nyolc év ellenük van (ezekben van valami)


De ők akkor is magabiztosak, amikor azt mondják, hogy ez az elrugaszkodás éve. Erre recesszióba kerültünk.


(Persze a torony tetejéről is el lehet rugaszkodni, és egy kicsi ugrás után mindenki tudja mi lesz, ha nem érkezik egy csodás megmentő...)

2012. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert az új tákolmányban benne van, hogy rendkívüli helyzetben el lehet halasztani a választást. Az azonban nincs meghatározva, hogy mi számít rendkívülinek. A Fidesz számára bizonyára rendkívüli, ha a prognózisok szerint minden csűrés-csavarás ellenére kormányváltás lenne.

Ja és mindent kétharmadba foglaltak, kilenc évre választottak olyan fideszes embereket, akik alkotmányosan feloszlathatják az egészet, vagyis új választásokat kényszeríthetnek ki amikor az új kormány népszerűsége csökken. stb.

2012. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!