Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor veszi észre a kormány,...

Mikor veszi észre a kormány, hogy nagyon megnőtt a cigány bűnözés és tenni kéne valamit?

Figyelt kérdés
Egyre többet lehet hallani ,hogy már nagyon hatalmas a cigány bűnözés . A tv-ben is rengeteget mutatnak róla . De ahol lakom ott is az előző héten 16 házba törtek be pedig kis falu . Miért nem tesznek ellenük a politikusok és meddig fajulhat ez el ?

2012. aug. 23. 19:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"Ezért született meg a háromcsapás törvény (ugyanazért a bűncselekményért egyre súlyosabb büntetés jár)"


Ez csak a személy elleni bűncselekményekre vonatkozik. Ettől ugyanúgy fognak lopni, csalni, hazudni. (megélhetési bűnözők)



a kérdésre válaszolva, akkor fog változni a helyzet:

a, ha a politikusok is a falvakban, esetleg egy putri környékén fognak lakni.

b, ha a putrisok költöznek a politikusok szomszédságába.

c, ha a jobbik fog kormányozni

2012. aug. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Gauldoth elég jól látod a helyzetet, de a kérdezővel is tudok azonosulni.
2012. aug. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

itt olvasom, hogy halálbûntetés, hogy meg agyonverhessék ôket!!

akkor kedves Kérdezô!!! tartozzanak a nemcigány bûnözôk is ebbe bele!!!

tény, hogy sok cigány bûnözô van, de nem csak cigány... elég szomorú, hogy mindenki csak a cigánybûnözéssel van elfoglalva... és várja, hogy EZ ellen lépjen a kormány!!! nem kéne fajilag kiváligatni a bûnözést!! hanem egységesen szigorítani a jogszabályokon, bûntetéseken, eltekintve a nemtôl, fajtól, színtôl!!

2012. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ . Lehet ,hogy nem jól érthető amit írtam de úgy gondoltam ,hogy minden bűnözőre vonatkozna . Szerintem már annyira bele rögzült ez az agyukba hogy ha el vennék a segélyt akkor csak rosszabb lenne a helyzet , és ezért kéne szigorítani ezt . Azt tudom ,hogy nem csak a cigányok lopnak de valahol olvastam ,hogy a bűncselekmények közel 70% át ők követik el . Úgyhogy szerintem nyugodtan beszélhetünk cigány bűnözésről .
2012. aug. 24. 14:43
 15/23 anonim ***** válasza:
Osztom a 2. válaszoló nézeteit.Valóban akkor oldódna meg a cigány probléma, ha a jobbik kormányozna.
2012. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mit csinálna a jobbik ha kormányra kerülne?
2012. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

16. válaszoló

Néz meg ezt a videót és megtudod:

http://www.youtube.com/watch?v=M3XtYLzK4zE&feature=g-hist

2012. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Utolsó,

köszi a linket, megnéztem.

Lehet, nem volt egyértelmű a kérdésem. Szóval mit csinálna a jobbik a cigánybűnözéssel, ha kormányra kerülne?

Konkrétan.

2012. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Gauldoth ***** válasza:

Azért a videó egy szemszögből mutatja a dolgokat csak, és remélem, (annak ellenére, hogy valószínűleg én is a Jobbikra szavaznék most) hogy ezt te is aki beküldted, és mindenki érti/érteni fogja.


Mert nem igaz, hogy a tüntetések ellen mindig brutálisan léptek fel. Előfordult. Mert a rendőrt, akit egyszer már egy tüntetésen megdobtak egy súlyos tárggyal, lehet, hogy már nem akarja megvárni mégegyszer. Attól, mert a csatát biztosan megnyerik, még a saját életük=egészségük kockán lehet.


Attól mert valaki még a rendszerváltás előtt politikus volt, még lehet jó politikus, és akarhat jót. (Ettől függetlenül szarok voltak, de nem azért mert loptak)


A RENDSZER megvolt változtatva, itt csak a vezetőkről van szó.


Nem biztos, hogy a multik térnyerése megállítható, és az lett volna valaha is (Magyarország számára)


Ha önálló gazdaságként akarunk megélni, le fogunk maradni a világ fejlődéséről. Nem lesznek itt az új találmányok, nem lesznek olyan élelmiszerek, amik a trópusokon nőnek, stb.... (és nem csak azért, mert nem leszünk közvetlen kapcsolatban a legtöbb országgal, hanem mert a multik, úgy akarják majd visszakényszeríteni az országot a világkereskedelmi hálójukba, hogy nem fognak velünk semmit sem kereskedni) Lehet hogy olaj sem lesz, ...stb

(Ettől, még lehet, hogy ez lenne a jó döntés, de azért ez egy nagy választás lenne, és könnyen lehet, hogy csak rosszul járnánk. +Amíg más nem tesz és egyedül/kevesed magunkkal leszünk, akkor egyszerűen el is foglalhatják az országot végül.

2012. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Én azt mondom hogy kezeljék őket is úgy mint mindenkit ők is a nép része itt laknak ne legyen külön nekik törvények mindenkire ugyanaz valami normális rendőrséget összehozni nem ilyen korrupt faszokat szerointem a bűnözést meg vallástól és hova tartozástól függetlenül NEm lehet vmegszüntetni mert mindíg lesznek olyan emberek akik ebből fognak megélni...

16/f

2012. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!