Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor veszi észre a kormány,...

Mikor veszi észre a kormány, hogy nagyon megnőtt a cigány bűnözés és tenni kéne valamit?

Figyelt kérdés
Egyre többet lehet hallani ,hogy már nagyon hatalmas a cigány bűnözés . A tv-ben is rengeteget mutatnak róla . De ahol lakom ott is az előző héten 16 házba törtek be pedig kis falu . Miért nem tesznek ellenük a politikusok és meddig fajulhat ez el ?

2012. aug. 23. 19:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem észrevették, csak nem tesznek semmit, SŐT, és ez már vérlázító.


Vannak azonban olyanok is, akik azt mondják, hogy a probléma a mély szegénységben(blablalblalalblablalbal) gyökeredzik, meg alacsony életszínvonal, meg mert nincs munkájuk. ÉN ezt elhiszem csak jelentős részük sajnos dolgozni sem akar. Csoportba verődnek, agresszívak és kötekednek, verekednek.

2012. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Hát igen nagyon zavaró . Például a héten is betörtek az egyik barátomékhoz és csomó dolgot el loptak de a rendőrség sem foglalkozik vele hiába van meg hogy ki volt ( szemtanuk alapján ) de nem is érdekli őket . De majd akkor fognak majd vele foglalkozni amikor holnap majd elbeszélgetünk velük .

Amit írtál hogy nincs munkájuk . Bár kicsit nehéz találni de lehetséges . Én 2 hónap alatt találtam csak pedig minden nap kerestem . De ők nem is akarnak találni . A tv-ben is volt amikor Franciaországból kirakták őket . A kameráknak büszkén mondta az egyik hogy pár hét múlva úgyis vissza jön mert kisebb lopásokból jobban megél mintha dolgozna . Őszintén megmondva eddig nem voltak előítéleteim de egyre jobban kezdem gyűlölni őket .

2012. aug. 23. 19:39
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
Amikor Jobbik kormány lesz mert, hogy az MSZP és a Fidesz nem is akarja észre venni (nem is tudom vajon miért)!!!
2012. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Pro Patria ***** válasza:
83%

Ezért született meg a háromcsapás törvény (ugyanazért a bűncselekményért egyre súlyosabb büntetés jár), a segélyosztás közmunkavégzéshez való kötése (aki nem dolgozik, ne tartsa a markát), az iskolai lógások esetén a családi pótlék megvonása, az Erzsébet-kártya a cigikre és nyerőgépekre való pénzszórás megnehezítésére, és a BTK szigorítása (büntethetőség lecsökkentése 12 évre, életellenes támadáskor szabad fegyverhasználat az "arányos védekezés" megszüntetésével, stb.) Továbbá a tízezer forint alatti lopások "elnézésének" megszüntetése is.


Mi egyebet lehet még tenni?

2012. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Pro Patria én úgy látom , hogy ezek nem nagyon zavarják őket és nem is foglalkoznak velük és gyakorlatilag a rendőrséget nem is érdeklik , hogy mit lopnak el . De a politikusok sem erőltetik magukat , hogy ez ellen tegyenek . Talán a jobbik a kivétel .
2012. aug. 23. 19:54
 6/23 Pro Patria ***** válasza:
70%
Mit lehet tenni? Marhavagonokba pakolni közel 1 millió embert, mégsem lehet...
2012. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, te hogyan oldanád meg a problémát?

Hogyan kezdenél neki?

2012. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én például államiba tenném az összes kölyköt (fajtól független) akinek anyja, apja, testvére volt már erőszakos fellépés miatt büntetve az állami valahogy úgy nézne ki mint egy börtön kívülről (tehát kijutni nehéz lenne) persze belülről már szép kellemes hely lenne (őrző védő szolgálat és kutyák dolgoznának naphosszat ott!). Ennyi lenne elkezdeni, nem több, nem kevesebb. 13!F
2012. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Én például engedném ,hogy keményebben fel lehessen lépni ellenük . Pl.: Ha lopáson kapják nyugodtan agyon verhetné a rendőr mint régen is volt . Visszahoznám a halálbüntetést aki olyat tenne ( pl.: megerőszakolnak valakit ) . Akik börtönbe vannak ( mindegy hova tartozik ) azt elvinném szénbányába vagy kőfejtőbe dolgozni . 1 betörés után nem felfüggesztettet adnék hanem egyből börtönbe küldeném . Oroszországban úgy van aki ellop 1 zsák krumplit azt 1 vagy fél évre börtönbe zárják ( nem tudom melyik pontosan a kettő közül ) . Tehát nagyon keményen fognák minden bűnözőt . Valamint megvonnám tőlük a segélyt és munkára kötelezném őket .

Valóban a leghatásosabb az lenne hogy itt is csinálni egy várost és azt betonfallal körülvenni és oda bezárni éket mit ahogy hasonló valahol van is ( nem jut eszembe az ország neve ) De akkor biztos , hogy az a szent EU. ráinkasszálna .

2012. aug. 23. 21:15
 10/23 Gauldoth ***** válasza:
100%

Hát értem én. De Jobbikos duma nélkül mondom, hogy 90-nél nagyobb % a rosszaké.


Amúgy én azt csinálnám, hogy megszűntetném az összes rasszizmus szót tartalmazó paragrafust a törvényben, és elvenném azokat a segélyeket, amik tisztán olyanok, hogy kihasználják, a szülőgép szerű cigányok (és mások is akár)


Ezek után, ha nem menne az életben maradás, akkor éhen lehet halni. Tudom kegyetlen vagyok, de ha engedjük élnim és szaporodni, azokat, akik élősködnek, akkor ellepnek minket. Ez könnyen belátható, hogy nincs más, nem kell hagyni az élősködést.


Amúgy szerintem a rasszizmus törvényben való jelenléte a legnagyobb szülője a konkrét rasszizmusnak. Hiszen, ha nem lenne, akkor a cigánynak eszébe nem jutna, hogy megtehet bármit, és majd úgyis ráfogja, ha elkapják. Így kevesebbet mernének. Ha kevesebbet mernének, jobban elfogadnánk őket, hisz nem lennének (nem lehetnének) annyian bűnözők. Ha jobban beengednénk őket, nem akarnának az ellenségeink lenni. És így nekünk sem lennének azok.


Azért bűnöző és semmittevő a nagyrészük, mert megtehetik És mivel megtehetik, megtették sokan. És miután sokan megtették, mi elkezdünk nem bízni bennük, és esélyt sem adtunk azoknak, akik tisztességesek akartak maradni.


Tudom, ez ugyanaz a kör volt oda-vissza, csak azért írtam, hogy mindenki értse....


A baj az, hogy ma már a gyerek nincs kitől példát venni. Illetve hát van, fel is veszi, és....


Saját fülem hallatára mondta a kisgyerek, "mi lesz, ha nagy lesz kérdésre" hogy a szülei is megéltek segélyből, ő is megoldja...


Félreértés ne essék, attól még elítélem őket. Mert senkit nem fogok sajnálni, hogy jajj szegény azért ilyen mert a gyerekkora.... Akkor Hitler is csak a rossz nevelés áldozata. Röhej. Az, hogy milyen ember lesz, saját választás (a jellem). És ez igenis a saját hibájuk is, hogy ők nem akarnak többek lenni parazitánál.


Beszélt apám olyan cigánnyal, aki szerint a ló azért olcsübb mint a kocsi, mert a lovat nem kell megvenni, azt csak el kell kötni. Ez nem csak nevelés kérdése, hiszen minimális ésszel belátható, hogy akkor a lovát ugyanúgy elvihetné bárki, de azt meg megölné aki tőle lop.


Összeségében a cigányok egy része idejött. Normálisan éltek. Majd jöttek többen, akik nem. Miattuk megutáltuk a cigányokat, (a régieket is) és most már a normálisaknak sincs esélye beilleszkedni, hiszen a többiek annyirra elvették a magyarok kedvét tőlük, hogy egyben sem bíznak. Az állam pedig nem azokat támogatják, akik be akarnak illeszkedni (de azokat jelentősen) hanem az összeset annyira, hogy élősködni elég legyen, de többre nem.


Ez egy máshova írt válaszom.


Erre a kérdésre konkrétan az a válaszom, hogy tudják, de egyellőre úgy gondolják, hogy több szavazót hoz, ha őket védik, és ők rájuk szavaznak, mint az, hogyha ellenük vannak. és az őket gyűlölőket állítják maguk mellé


(És a miniszerelnök is cigány, úgyhogy ő, ha van egy kis minimális gerince is, konkrétan ellenük fellépni)

2012. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!