Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor ki is van otthon?

Most akkor ki is van otthon?

Figyelt kérdés

A kormány elítélte az idegenellenes megnyilvánulásokat, de miért Izrael-Magyarország meccset írnak, amikor mi játszottunk hazai pályán?

[link]


2012. aug. 21. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Talán az ABC sorrend miatt? Tudom, vad ötlet, és nem fér bele a világképedbe.
2012. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

mert izrael a világ ura

a leghatalmasabb szentség

mely megelőz minden aljanépet

minden sötét bugyrot

a nemes az kiemelkedik

és izrael az ur, övé a dicsőség

2012. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Remélem ez a kérdés csak egy könnyed paródia.
2012. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Nyalja meg a dicsőséget.. :P

Nekem mindegy ki nyer a fociba csak tisztességgel játszanak.

2012. aug. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

És ha elítélte akkor mi van?


A fél stadion háttal kapd be új mutatással állt az Izraeli himnusznál, egyébként ebben én biztos voltam, hogy ez lesz és szerintem ez egy provokáció volt akkor miért nem hívták mit tudom én Koszovót aztán lett volna egy BARÁTSÁGOS mérkőzés nem az, hogy a játékosok a játékosok lábát akarják széttörni + szurkoló vita.

2012. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként nagyon látszott a magyar válogatotton az ami 2006-ban az Olaszokon a magyar-olaszon (3-1 ide), hogy szarnak rájuk legyen egy jó napjuk majd pont egy ilyen válogatott ellen ami sehol sincs majd jól játszanak mi? Hát, hogy ne! Szartak az egészbe ez az igazság! tét meccsen 6-0-ra elp*csázták volna őket.
2012. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hé, azért fociban megvan, hogy a hazai csapatot kell előre tenni, szóval ne próbáljátok már megint védeni ezeket.
2012. aug. 22. 12:44
 8/11 Andizsuzsi ***** válasza:
72%
Elméletileg igazgad van, nem csak a fociban, minden mérkőzésen. De itt, mivel nem a hivatalos megnevezés szerepel (Magyarország - Izrael), hanem csak arról szól a cikk, hogy az izraeli-magyar meccsen, gondolom a vendégek iránti tiszteletből, ha már a "szurkolók" ezt nem adták meg nekik. Szerintem roppant bunkó dolog egy mérkőzésre úgy menni, hogy direkt az ellenfelet készülnek zrikálni, illetve amelyik játékos nem hajlandó egy válogatott mérkőzésen tisztességesen játszani, az adja vissza a mezét. Teljesen függetlenül az ellenféltől. Elég szomorú, hogy ma Magyarországon válogatottnak lenni nem dicsőség, hanem majdnem úgy néz ki, mintha a játékos tenne szívességet azzal, hogy kimegy a pályára. Meg is lehet nézni, hol tartunk.
2012. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gauldoth ***** válasza:
Nem mintha a keret bármikor is jobb lett volna az olaszokénál, de ha láttad volna a meccset, nem mondanád, hogy az olaszok szartak ellenünk játszani. Ne vedd el azt a kevés sikert amit eddig aratott eddigi életem során (1990 óta).
2012. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A siker a Svédek (2:1) ellen volt, az Olaszok (2-1) ellen kegyelem volt
2012. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!