Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Léteznek olyan romák akik a...

Léteznek olyan romák akik a Jobbikra voksolnának?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 13:46
1 2 3
 21/25 Sz1u ***** válasza:
58%

23:02


"Csak meguntam az unatkozó náci majmokat, akik már a nevem láttán is tépték a hajukat, illetve feleslegesnek tartom a szócséplést a zombiknál."


Én viszont pont azért hagyom kint a "nevem", hogy tépjék a hajukat! :) :) :) Én már csak ilyen mazochista vagyok.

Vannak időszakok, mikor én is beleunok az egészbe (mint pl. az utóbbi időkben). Korábban sokkal aktívabb voltam (most "bosszantásképpen" inkább csak pontozgatok). Persze vannak pillanatok, mikor nem bírok magammal és késztetést érzek a grafomániám kielégítésére. :)

2012. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
36%

Ti még nem tapasztaltátok a cigány terrort, hogy félsz kimenni az utcára mert jól elvernek stb.

Ha titeket is loptak volna meg nem ilyen lenne az életfelfogásotok, amúgy ti ezt élvezitek,hogy ők lopnak, lopnak kit érdekel tolerálni kell, hisz kisebbség. Na ez a liberalizmus hagyni keljen ,hogy saját ORSZÁGODBAN fogd be a pofád, a cigányok miatt. Annyi segély kapnak mindig, hisz az kisebbség. Egyszer ha valakinél elszakad a cérna ott nem lesz megoldás, a liberálisok utána védhetik a cigányokat.

Mi meg dolgozunk ,hogy nekik jó legyen.

Ez a liberalizmus tolerálni kell hogy kirabolnak ,megölnek, mert kisebbség , tolerálni kell azt is ha mondjuk megvernek elszedik a pénzedet, a kisebbségnek cigánynak nagyobb joga van eben az országban. Például megölnek valaki a cigányok arra azt mondják magyar ölt magyart. De ha magyar öl cigányt arra rögtön rámondják magyar ölt romát. Utána meg azt mondják ez turbó magyar mert kiáll az ügy mellet.

2012. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
46%

" Sz1u válasza:


22:41


"Nem szép dolog privát üzeneteket nyílt fórumon beidézni!"


Ha olyan a tartalma a privát üzenetnek, amely átlép egy bizonyos ingerküszöbértéket, akkor a legnagyobb nyugodtsággal teszem közkinccsé."


Arról nem beszélve, hogy nem szép dolog kéretlenül privát üzenettel zaklatni a válaszadókat.

2012. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 sanyika007 ***** válasza:
Remélem vannak olyan cigány családok az országban, ahol igen is elhatáródnak azoktól aki a 'faji" hovatartozásokra hivatkozbva másoknak ártanak.
2012. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 sanyika007 ***** válasza:
Ha az a cél, hogy a romák emberhez méltóan élhessenek, itt a jövö generációjára gondolok akkor igen a válasz és szavazzon a jobbikra. Kevesen tudják,hogy a cigánygyerekek zöme a családja miatt szenved. Értem itt a éheztetést a verést az szexuális erőszakot és más durva gyerekhez nem méltó bánásmodót, amirő a társadalom nem beszél. Ezek a gyerekek késöbb még gyilkolnak is. Az romaszervezetek, csak beszélnek a problémáról, de valójában semmit sem tesznek érdemben a cigányokért. sőt ártalmas politikájukkal a magyarlakosság elenszenvét is kiváltják. Megjegyzem itt a forumban, hogy többet kéne a jobbikról tájékozodni és nem a tv-ben és a sajtóból.
2012. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!