Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikot valóban az orosz...

A Jobbikot valóban az orosz maffia pénzeli?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 22:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a plejádok.
2012. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Bartos nem kommunista, hanem szinkretista.
2012. aug. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

"tegnap 22:18"


:)

2012. aug. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 mustafa33 ***** válasza:
28%
Ezt honnan szeded, Mindenki tudja, hogy a nagyoriens szabadkőműves páholy. meg hogy Haifában van a főnökűk Yehuda Kaháne rabbi.
2012. aug. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%

"Ezt honnan szeded, Mindenki tudja, hogy a nagyoriens szabadkőműves páholy. meg hogy Haifában van a főnökűk Yehuda Kaháne rabbi."


Azóta nem támogatják a szabadkőművesek, mióta a TEK megtalálta a vakolókanalat Vona ágya alatt! Lebukott és kihátrált mögüle a nagyoriens.


A Jobbiknak van saját titkosszolgálata! Ők írták a neten. Molnár F. Árpád echelon-tanú a vezetője, aki az elektrosokkos TEK-es összeesküvést is leleplezte!

Életveszélynek van kitéve, már négyszer (!) szúrták ki a kerékpárja gumiját az egykori NBH épülete előtt!

És ez még csak a jéghegy csúcsa!



Gondolkodjatok emberek!

Szerintetek Fogarasi Árpád kinek építi az atombunkert???

A vízbűl veszi ki a zoxigént, hogy a Jobbik által kirobbantott harmadik világháború idején a vezérkar oda meneküljön!


A korábbi hozzászólásomat kiegészíteném azzal, hogy már nem csak a csészealjas marslakók, hanem a piros-láva ufók is benne vannak a buliban.

2012. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
25%
Az orosz maffia? Igen ők. Sőt olvastam, hogy pénzeli őket még sok mindenki....pl az időközben feltámadt zombi Hitler és a világuralomra törő Dárt Véder és a Fantasztikus Négyes is. Olvastam....ember nem kell mindent elhinni :D
2012. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
7%
Én úgy tudom hogy a Jobbikot a Predator pénzeli, és ha majd hatalomra jutnak jön és mindenkit levadászik mer az alienek már kevesen vannak.
2012. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 mustafa33 ***** válasza:
7%
Szóval a Drót Vedér, na majd szólok Rómeóéknak aszt elviszik, mán csak azt a kérdés, hogy rézdrót vagy alomínyiom?
2012. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Vona Gábort a maffia behálózta.
2012. aug. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Atyám így olvasva a hozzászólásokat. Már bocs de néhány eszméletlen xD(és itt nem a poén hanem a ,,normális,, hozzászólásokról beszélek) 3. VH meg miegymás. Nagy az Isten állatkertje :D Mindegy! Szebb Jövőt minden igaz magyarnak!
2012. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!