Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van már Csatáry Lászlóval?...

Mi van már Csatáry Lászlóval? Hallgat a média.

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Hallgat? Én nem úgy vettem észre.
2012. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 rémuralom ***** válasza:
Nem róla szólnak már a címlapos hírek, mert annyira nem volt érdekes gumicsont, hogy még hetekig azt rágassák a néppel.
2012. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Felmentették minden vádpont alól.
2012. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Felmentették? Végre egy jó hír! Aki a halálhírét írja, annak üzenem, hogy akinek halálhírét keltik, sokáig él! Ennél mocskosabb dolgot, legyen az Gyurcsányról, Orbánról, apádról, anyádról, vagy épp Csatáry bácsiról.


Tudnátok linkelni valamit, ahol olvasható, hogy felmentették? Nagyon megörültem! :)

2012. aug. 15. 23:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

El ne hidd már, a halált is csak azért írtam, hogy mutassam a baromságokat, amiket összehordanak.

A Budapesti Nyomozó Főügyészség a héten alaptalannak minősítette Efraim Zuroffnak azt az állítását, miszerint a háborús bűntettel gyanúsított Csatáry Lászlónak köze lehetett az 1941-es kamenyec-podolszkiji deportálásokhoz, az 1944-es deportálások ügyében tovább folyik a nyomozás. A 97 éves Csatáry kezdettől fogva tagadja bűnösségét.

2012. aug. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bumbi02 ***** válasza:
70%
Komolyan mondom, úgy fröcsögsz itt, mint a 3. osztályosok, mikor a másik elveszi az egyik szendvicsét... Gondolom egész idáig azt se tudtad ki az a Zuroff, vagy ki az a Csatáry, de most már Csatáry egy mártír a szemedbe, Zuroff meg az ördög... Persze azokra nem vagy olyan mérges akik Gyurcsányt vádolták - úgy tűnik - alaptalanul...
2012. aug. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Zuroff állítólag 5 évet is kaphat hamis vádak miatt
2012. aug. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

"akik Gyurcsányt vádolták - úgy tűnik - alaptalanul"


mire gondolsz pontosan? milyen vádak?

2012. aug. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!