Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosokat nem zavarják...

A jobbikosokat nem zavarják ezek a dolgok? Nem paradox?

Figyelt kérdés

-Morvai Krisztina egykori lezbikusok jogaiért harcoló liberális jogvédő

- Vona "Zázrivecz" Gábor névváltoztatása

- Szegedi Csanád aki zsidó származású és zsidózott

- Egykori szoci Pörzse

- Egykori Mszmp-s Nyikos László

- Novák Előd Tomcat és Kuruc.info balhéi

- Zagyva és Ambrus Zoltán fegyverkereskedelme


Ez lenne a tiszta közélet alapja ?


2012. aug. 14. 20:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%

"Petőfit azért nem vennék be mert szlovák volt."


Ezért Petőfitől legkevesebb egy arconköpést azért kapnál. Isten nyugosztalja szegényt.

2012. aug. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%

,,Petőfit azért nem vennék be mert szlovák volt."


Akkor szerinted a pilisi, répáshutai, békéscsabai jobbikosok valószínűleg nem is léteznek...

2012. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

,,Petőfit azért nem vennék be mert szlovák volt."


De mégis a magyar történelem része, mivel nem szlovák hanem tót volt szegénykém, amúgy meg, miért szerinted nincsen a Jobbiknak például Székelyföldi tagja? Én nem tudok róla, de szinte biztos vagyok benne.

2012. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%

Petőfiben egy csepp magyar vér nem volt, ilyen elvben nem vették volna be soha.


Nyikos meg mszmp-s volt és nem mszp, ráadásul az adóhivatalnál fővezető. Nekem ebből az jön le hogy csőkommunista volt (és még az), ami nem fér össze a Jobbik nézeteivel. Főleg hogy Nyikost akarják pénzügyminiszternek.

2012. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%

,,Petőfiben egy csepp magyar vér nem volt, ilyen elvben nem vették volna be soha."


Mint fentebb írtam (és intelligens módon le is pontozták) ma is vannak a Jobbiknak békési, bakonyi, pilisi szlovák, bihari román, stb. származású képviselői. A ,,magyarkodók" származásának firtatása pont a balliberális oldal embereire jellemző, lásd pl. az örökzöld ,,senki sem mondhatja magát magyarnak, mert a honfoglalás óta rengeteget keveredtünk" című demagóg szöveget, amit valahogy mindig pont azoktól hallok, akik elvileg a rasszizmus, faji alapú kirekesztés, stb. ellen küzdenek.

Egy nemzethez tartozás, politikai nézet, országhoz kötődés, stb. MINDIG elhatározás és egyéni döntés kérdése, nem pedig származásé.

2012. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Jobbiknak például Székelyföldi tagja? "


Van, csak őket divat szeretni.

2012. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
28%
Most mi bajotok a székelyekkel? Én is székely vagyok. Soha senkit nem bántottam, mindig rendesen dolgoztam és ha hiszitek ha nem magyarnak tartom magam. És természetesen a Jobbikra szavazok :)
2012. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
80%

" És természetesen a Jobbikra szavazok :)"


Remélem akkor legalább Magyarországon élsz.

2012. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
60%

Ezért most biztos lepontoztok.


Engem az zavar, hogy még akadnak milliók, akik pártoktól várják sorsuk jobbra fordulását.


Tök mindegy, milyen párt, álljon akár szentekből, a saját gondjaimat csak magam oldhatom meg.


Politikust elvből nem védek, az a dolga, hogy saját magát tisztázza.


Nem ismerem el ezt a közjogi rendszert és nem legitimálom a szavazatommal. Hála Istennek egyre többen vagyunk.


Divide et impera jegyében nyugodtan pártoskodjatok és várjátok a sült galambot a kedvenc pártotoktól.

2012. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!