Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország lakatlan sziget?

Magyarország lakatlan sziget?

Figyelt kérdés

A mi lenne, ha kettéosztanánk? típusú kérdések kiírói szerint mintha az lenne.

Ha sokat miskároljuk egymást, lakatlanná válhat, de szigetté biztos nem, csak mások költöznek majd ide. Vélemények?


2009. júl. 21. 10:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.

Vannak lakói,

van színes népessége, és ez így jó.


Mások összeférhetetlensége nem a mi hibánk, hanem az övék.

2009. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom,hogy neked 10millió 35ezer ember lakatlan sziget-e. én ha kinézek az ablakon,egy tiszta utcát,kedves embereket-ismerősöket látok. nyüzsit..boltokat,autókat,most ment el egy biciklis is. szóval nem annyira lakatlan az :D
2009. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Én alakítanék egy új köztársaságot, egy lyukkal a közepén - ez lenne Budapest - és aztán vámot szednék mindenért. Elnézést kérek minden kedves budapestitől, de mindannyiunknak jobb lenne az így! Sokba van nekünk.
2009. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

MAGYARORSZÁG LAKOSSÁGA *

POPULATION OF HUNGARY

Dátum (Date): 2009. július 21-n 12 óra 02 perckor


Összesen (Total): 10.023.051


Férfiak (Male): 4.756.273

Nők (Female): 5.266.778 ciki!


[link]

2009. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Magyarország lakossága 1965. IV. 19-n, 6 óra 0 perckor:

10.152.067 fő volt.

2009. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mivel vannak lakatosok, ezért nem lakatlan sziget :)
2009. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Tapasztalataink egybevágnak, én is látok embereket a tájban. Úgy látom, hogy amit az egyik felépít, azt a másik lerombolja, amit az egyik aszfaltoz, a másik feltépi, az egyik meg sem értette, mit akar a másik, de már ellenzi...

A másik erre lenyomja az egyiket, és jótéteménynek tartja a tettét. Boldogtalan lakott nemsziget vagyunk ezek szerint.

2009. júl. 21. 13:21
 8/15 anonim ***** válasza:

"Tapasztalataink egybevágnak, én is látok embereket a tájban. Úgy látom, hogy amit az egyik felépít, azt a másik lerombolja, amit az egyik aszfaltoz, a másik feltépi, az egyik meg sem értette, mit akar a másik, de már ellenzi...

A másik erre lenyomja az egyiket, és jótéteménynek tartja a tettét. Boldogtalan lakott nemsziget vagyunk ezek szerint."


Ja értem, te vagy a kádárista hülyegyerek, aki nem bírja megszokni, hogy 1989 óta legális dolog a véleménykülönbség és az érdekellentétek nyílt kifejezése ebben az országban.


Fogd már fel, hogy az emberek csak diktatúrákban "működnek együtt" és "értenek együtt" mindenben, és ott is csak látszólag.

2009. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A fejlett demokráciákban viszont ténylegesen együttműködnek a gyakorlatban a többféleképpen gondolkodó emberek. Ezért van nekik GDP-jük, nekünk meg sok bajnaink.
2009. júl. 21. 14:57
 10/15 anonim ***** válasza:

11:23:


Te normális vagy? Először inkább nézz utána, hogy Magyarország GDP-jének és adóbevételeinek hány százaléka jön Budapestről?

De ha Budapest kizárnád, akkor Debrecen lenne a főváros, az növekedne jobban, ott lennének a közponzok stb. Szóval összefoglalva ekkora hülyeséget már rég hallottam!

2009. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!