Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 200 millióból újul meg a...

200 millióból újul meg a parlament honlapja, mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Erre van pénz.
2012. aug. 9. 21:43
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Neked hogy jött ki a 10 ezerből 2 ezer?
2012. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Még a suliba számoltuk ki, egy jogász tanárom, ő mondta, de neten meg is nézem.
2012. aug. 9. 22:52
 23/36 A kérdező kommentje:
Lényegében tök mind1, nagyon kevés az a 70 ezer forintnyi összeg amit kézhez kapsz.
2012. aug. 9. 22:54
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerintem direkt csinálnak ilyen húzásokat hogy végre legyen már valami nagyobb tüntetés mert már unatkoznak


És csodálkoznak hogy ezek a birkák még mindig nem csinálnak semmit?Le vannak döbbenve azon hogy mennyire birkák a magyarok

2012. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
ha valaki szervezne én mennék az tuti :D
2012. aug. 9. 23:02
 26/36 anonim ***** válasza:

Erre minek kell pénz???


nem igaz, hogy nincs egy HAZA szerető informatikus aki meg csinálta volna 1-2 millióért vagy akár akár bár ez már túlzás ingyen??


Most csalódtam nagyot a Parlamentben azt hittem, hogy van talán 1-2 ÉRTELMES POLITIKUS de látom már, hogy nincs...:(


Stadionokra, Honlapokra vannak Milliók, Milliárdok megkockáztatom Trilliárdok , de azt a kib@szott adósságot nem lehet kifizetni???


**** ****** *****!!!

2012. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
én azért kíváncsi vagyok, h. mire megy el az a 200M forint. Ha valaki tud róla részletes infót, linkelje már ki!
2012. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Több mint a 99%-t ellopták
2012. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Miiii?! Na ne. Nem kicsit unom már, hogy minden napra jut valami egetverő f***ság. A honlap az égvilágon senkit nem érdekel, viszont igen sokan örülnének pl. egy tányér ételnek. 200 millióból kijön egy pár...
2012. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
A kormány 200 milliót fordít csak egy weblapra?? EGY KIB*SZOTT WEBLAPRA??! Persze, szegénység, mi? Ebből is látszik, hogy ha akarnák, akkor simán képesek lennének jobb életszínvonalat teremteni MO-n, de egyszerűen sz*rnak az egészre! A hátunk mögött röhögnek rajtunk hogy milyen birkák vagyunk, és még nem próbáltuk elzavarni őket! Nem csodálkozom hogy az emberek nagy része pártfüggetlen. Elegünk van már a minket sanyargató és megalázó politikai pártokból. Azt hihettük, a rendszerváltással vége a magyar nép majdnem 100 éves megaláztatásnak, de úgy néz ki, tévedtünk.
2012. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!