Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha újra lehetne, hogyan...

Ha újra lehetne, hogyan szavaznál az EU csatlakozásra?

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 19:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
31%
Nem-mel. Annak idején is nem-mel szavaztam volna, ha már betöltöttem volna a 18-at.
2012. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
9%
Egyértelmű, hogy nem szavaznék az EU-csatlakozásra!
2012. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
51%
Gondoljátok,hogy jobb lenne,ha most nem lépnénk be az Unióba?
2012. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%
Igen!
2012. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Na mi van, miért kellett levenni a kérésem, hogy pár mondatban fejtsétek már ki miért szavaznátok nemmel? Tele a gatyesz?
2012. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%

Speciel én azért, mert amikor nem voltunk az EU tagja, jobb volt a gazdasági helyzet, kevesebb volt a munkanélküli, arányaiban véve nagyobb volt a bérezés, jobb volt az egészségügyi helyzet, nagyobb volt a közbiztonság, átláthatóbb volt az oktatási rendszer.


Pusztán ezért.

2012. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Szerintem is NEM.Voltak családi és erkölcsi értékek,emberség,szerelem,becsület,tisztesség.Amiket lassan már szégyen kimondani.És nem voltak felemelve a férfigyűlölő feministák.
2012. aug. 15. 16:46
 18/24 A kérdező kommentje:
Ezekkel csak 16:23 válaszát egészítem ki.
2012. aug. 15. 16:47
 19/24 anonim ***** válasza:
74%

"Speciel én azért, mert amikor nem voltunk az EU tagja, jobb volt a gazdasági helyzet, kevesebb volt a munkanélküli, arányaiban véve nagyobb volt a bérezés, jobb volt az egészségügyi helyzet, nagyobb volt a közbiztonság, átláthatóbb volt az oktatási rendszer. "


Gondolom a süllyedéshez a korábbi/jelenlegi vezetőséghez semmi köze sincs. Minden a zunió hibája aki a perifériát kiszipolyozza,bár a többi periféria tag ország köszöni szépen jól van sőt egyre jobban. Még továbbra is biztosak vagytok benne hogy minden kizárólag a csúnya EU hibája senki másé?


Ja és én ismét igennel szavaznék.

2012. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
10%

""Ja és én ismét igennel szavaznék.""


Látod te is kiszolgáltatnád (ujbol) az országot idegen hatalmaknak, nem volt elég az orosz elnyomás!


Bárcsak egyszer nem független ország lennénk és nem csatlakoznánk semmilyen szervezethez sem!


A magunk "útját" járhatnánk és nem külfőldi hatalmak érdekei szerint kellene az országnak mindenáron megfelelni mint ahogy most is a demotratikusnak nem nevezhető európai uniónak!!!

2012. aug. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!