Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Te mire szavaznál hol legyen...

Te mire szavaznál hol legyen az olimpia? Tokió, Madrid vagy Isztambul?

Figyelt kérdés

[link]

Te hol szeretnéd hogy legyen és szerinted végül hol lesz?

Köszi a válaszokat! :)


2012. jún. 18. 15:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mivel eselytelen hogy kijussak barmelyik varosba ezert Tokio :) (Talan ott van a legtobb cash)
2012. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Isztambul óóóuóuóóó Isztambul :D
2012. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Isztambul. Adnék a törököknek egy esélyt, most úgyis szépen jön fel a gazdaságuk. A spanyolokat nem sújtanám még egy olimpiával is, így is benne vannak rendesen. Pekingben pedig most volt, így más kontinensen rendezném.
2012. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Peking-az kina Tokio meg Japanba van attol hogy majdnem egy kontinensen vannak (japan egy szigeten) meg teljesen mas a kulturajuk...
2012. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Én is a törökökre szavaznék, de Tokió is szimpatikus. De hogy amiatt dönteni az utóbbi mellett, mert olyan sok pénz van, az nem igaz! A közhiedelemmel ellentétben óriási adósságuk van, az egyik legeladósodottabb ország.
2012. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Peking-az kina Tokio meg Japanba van attol hogy majdnem egy kontinensen vannak (japan egy szigeten) meg teljesen mas a kulturajuk..."


Ha ezt nem mondod, hülyén halok meg. Természetesen nem ugyanaz a két ország, de egy kontinenshez tartoznak. Akkor Anglia sem Európához tartozik, mert sziget???? A tektonikus lemezek alapján Ázsiához tartozik, ha tetszik, ha nem. Azt sem mondtam sehol, hogy ugyanaz a kultúrájuk, de nagyobb a hasonlóság, mint Peking és Isztambul között.

2012. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

"Peking-az kina Tokio meg Japanba van attol hogy majdnem egy kontinensen vannak (japan egy szigeten) meg teljesen mas a kulturajuk..."


Leülhetsz, 1-es...


Egyébként én is Isztambulra szavazok.

2012. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
1. vagy 2.
2012. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Madrid. Azért mert közel van így nem kell éjszaka nézni a közvetítéseket, illetve nekem a Barcelona olimpia volt a kedvencem, nagyon emlékezetes volt (és sikeres).

Ráadásul most tanulok spanyolul, szóval most egyértelműen Spnyolország a favorit :-)

2012. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Aki még nem írt írhat, kíváncsi vagyok kinek melyik tetszene jobban. :)

2012. jún. 20. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!