Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik vagy az MSZP a...

A Jobbik vagy az MSZP a szélsőségesebb?

Figyelt kérdés
És melyiknek van programja?
2009. júl. 19. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

A Jobbik szélsőségesebb,az MSZP meg keresi önmagát.

Szépen hangzó programnak nevezett elképzeléseik mindkettőnek vannak,de ezek csak illúziók,mert a gyakorlatban nem valósíthatók meg.

Bár én programnak csak azt nevezem,ahol a megvalósítás módját is közlik.A Jobbik ezt nem teszi,éppúgy,ahogy a Fidesz sem,és az MSZP sem.Talán a választások előtt a kampányban majd hallunk ezekről is.

2009. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát a franc tudja .... mszp inkább olyan sunyi módon szélsőséges, a jobbik meg nyíltan radikális
2009. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Egyértelműen az Mszp a szélsőséges.


Nem látsz ? Tönkrebasztá.k az országot. Hazudnak "reggel, délben, meg este" csakhogy egykori vezetőjük szavaival éljek.


Mellesleg megjegyzem a Gyurcsány még 1 fokkal jobbis volt mint a Libajnai <--- ez egy gyilkos..

2009. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

A Jobbik jogos kérdésekre és problémákra világít rá, radikális, gyakran szélsőséges megoldásokat kínálva.


AZ MSZP-nek köszönhetjük ezeket a kérdéseket és problémákat.


Az MSZP nem szélsőséges. Túl van azon. Egy nemzetet romboltak le.

2009. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az mszp. a programja meg a lopás és hazaárulás.
2009. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindkettő egy fos.
2009. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

hát én ezt nem mondanám h fos mindkettö..

az mszp igen...teljes mértékben a rendszervált. elötti kommunisták átmentették a hatalmukat... csakmeg kell nézni gyurcsány feri v lendavai ildiko rendsz.vált. elötti életét...mindketten jelentös szerpeet tölöttek be az mszmp-ben... és ezt én tudom 19 éves fejjel.....

a másik meg nem értem mirét sziggya mindenki a jobbikot...h mennyire radikális... miért??nem arra lenneszükség?? finoman szolva is magyarországon radikálisan szar a helyzet minden téren..gazdaság, politika, életszinvonal...éppen ezér radikális változásokat kell bevezetni..és legyen szives aki ennyire jobbik ellenes.. mondja már meg h meik programjuk nem a valoságra épül???(pl cigánybünözés???télleg nem kéne ellene semmit tenni?? tán vki azt mondja nincs is....pfhhh... hajtogatják itt h persze a magyarokközött is van... igenpersze van köztük is... csak az arányokat kellene nézni h hány magyar abbol hányan bünözök és hány roma és abbol hány bünözö...a másik meg sztem ne is várjuk el tölük h változzanak mikor a segélyekböl jobban megélnek mint aki egesz honapbandolgozik mint egy hülye.....és nem azér.. de a magyaroknak mindig is ez volt a történelem során a baja h mindig csak a rohadt felületes kezeléseket választották és nem voltakképesek összefogni a jo ügy érdekében...... ezér vagyunk egy vesztes ország és az is maradunk ha igy folytatjuk..ennyi

2009. júl. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!