Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti féltek a cigánytámadásoktól?

Ti féltek a cigánytámadásoktól?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 20:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
74%
relatív a kérdés. Perpill ha utcán megyek, van nálam önvédelmi fegyver, szóval úgy nem. Sőt örülnék ha megtámadna egy, mert a mai BTK már megengedi a testi sértést önvédelem miatt. :D
2012. aug. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Lilith1994 ***** válasza:
76%

én nagyon is tartok attól hogy megtámadnak, vagy páromat... olyan környéken élünk ahol sok van ebből a népcsoportból.


Az a probléma hogyha egy csoport / csorda cigány rád támad és esetleg egy másik magyar oda megy segíteni neked akkor már csoportos garázdaságért házkutatást is tarthatnak, sőt el is ítélhetnek. Orbán Viktor kedvencei nagy lovat kaptak a seggük alá...és vérszemet kaptak.

2012. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
45%
Én Rakacán lakom. Csak nézzétek meg Wikipédián a Népcsoportok fület. A wikipédia szerint a falu 60%-a roma. Ez kamu. Minimum 98%-a roma. De nincs velük baj. Van három magyar család is a faluban. De mivel kicsi falu, olyanok nekem az itteni cigányok, mintha testvéreim lennének. Jól kijönnek cigányok-magyarok egymással. Pedig nagyon nagy itt a szegénység. Csak 3 családnál van számítógép a faluban.. Mindenki lovaskocsikkal jár... A házak épphogy állnak. Az iskola, óvóda.. stb. úgy néznek ki, mintha az ötvenes évekből ugrottak volna ki... Szóval itt jó a cigány-magyar együttélés.
2012. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
61%
Igen, és nálam ez is egy ok volt a külföldre költözéshez. Én a gyerekeimet akartam kimenteni abból, hogy az iskolában miattuk ne tudjanak tanulni, és hogy ne legyenek az adófizető csicskáik, akik csak arra jók, hogy a segélyre valót megtermeljék, de a saját gyereküknek majd ne jusson.
2012. aug. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
47%
Feltek az igazsagtol. Azert pontoztok le. Ha nem olyan az igazsag ami nektek tetszik akkor lepontozzatok. Gratulalok. Ha azt irtam volna hogy lopnak Rakacan a ciganyok. Felek toluk. Mindegyik munkakerulo. Es az egesz falunak egy foga van, akkor a valasz 100%-ban hasznosnak tunt volna. En cak leirtam az igazsagot, hogy szeretem az itteni ciganyokat, akkor az nem jo. Az igazsag faj.
2012. aug. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
65%
Hát én pécs mellett egy faluban élek lassan 8 éve eddig 3 cigányt vertem szarrá de úgy azt hittem odahányok ...rámentek páromra meg 6 éves kisfiamra miközben utcán du.5kor mentünk fagyizni. Azután be is szereztem egy paprikasparyt meg egy sokkolót. Ha még egyszer rámjönnek belépek a rendőrséghez és mindet sittre vágom.
2012. aug. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon rendes ember lehetsz, szerencsére aggresszív se vagy... :s
2012. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
XD 26. Te beteg vagy XD
2013. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Én megértem. Gondolom nem akar úgy járni, mint Szögi Lajos.
2013. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Lilith1994 ***** válasza:
26-os teljesen igazad van :)
2013. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!