Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor vezetik be a UFO védelmi...

Mikor vezetik be a UFO védelmi adót?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd ha te leszel a hatalmasok között.
2012. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fideszes.
2012. aug. 4. 19:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem sokára csak 1 óra és jönnek a plejádok.
2012. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem épp egy olyan kormány fogja bevezetni, ami egy fedél alatt van a keresztényekkel. Sokkal valószínűbbnek látom az ördögűzés adót.
2012. aug. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem teljesen jogos lenne a bevezetése. Megtámadták már az országot az UFO-k? Na ugye, hogy nem! Akkor pedig fizessünk a érte a mi hős kormányunknak, hogy elhárítják a vészt ;)
2012. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 DrGempa ***** válasza:
Én is azt várom,mert a szomszéd gazda gyalázatosan olcsón tartja.
2012. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Majd az antireptoid adó után.
2012. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne ezt a kérdést valahogy eltüntetni amíg még nem késő? Nem kellene ilyen ötletekkel dobálózni, meg a tűzzel játszani - akarom mondani Matolcsyval.
2012. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy ez nem hülyeség.Tudom hogy vicc lett volna ez a kérdés de sajnos ezen nem tudok nevetni ugyanis ezektől az undorító férgektől bármi kitellhet.Én már azon gondolkozom hogy mikor fogják bevezetni az álom adót?


Elkeserítő hogy ezek a férgek csak azért szereztek diplomát hogy ilyen hülye adókat kitaláljanak

2012. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Valamiből fel kell az országot építeni. Ha nem vette volna fel még "Ferike" a 12ezermilliárdot, akkor a kamatait csak a felének kellene nyögnie az országnak. Na meg az ÍEU-ban a Göncz Kinga és a baloldali társai úgy viselkednek mint akik Magyarország kárát akarnák. Nehezítik az ország, a lakosság, az emberek helyzetét, hogy még az országunk megszorongatására biztatják az úniót. Még az átkos MSZP szelleme sújtja a magyar emberek sorsát! Akadályozza minden erejével a fejlődést, mint azt gyurcsány a kormány váltáskor az átkában megfogalmazta. "O.V. és a Fidesz még azt is megbánja, hogy megszületett" ..ordította a dühtől elfúló hangon. Most ezt a jelszót követik. Ha nem nyert az MSZP, akkor dögöljön meg a szomszéd tehene is, és "vele együtt az ország".
2012. aug. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!