Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sajnálnád ha megszüntetnék az...

Sajnálnád ha megszüntetnék az rtl klubot v tv2-t?

Figyelt kérdés

2012. aug. 4. 18:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Persze felvagdosnám az ereimet
2012. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem, már holdkóros vagyok tőle, hogy a híradót is telepakolják reklámokkal.(Kéne egy DTV-s AdBlock :DD) Ha ritkán bekapcsolom, spektrum (on the spot) vagy discoveryt nézek. Régebben NGC-re is bele-belenéztem, de mióta napi 25 órában a nácikkal vannak elfoglalva, abba is beleuntam.

Jó nekem a Internet, meg a szabad levegő.

2012. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
52%

Bizonyos szintet sajnálnám meg nem is . Mert mindkettő tele van rengeteg szeméttel de van olyan sorozat amit szeretek . Igazából egy van az az NCIS tudom hogy van az AXN is de ott valahogy nem szeretem nézni . De viszont lehet hogy jobb lenne ha megszüntetnék őket mert akkor nem lenne ennyi baromság . Itt értem a különböző " tehetség kutatókat " ( ahol szerintem rengeteg idióta van ) , valóvilágot és még a sok hülye sorozatokat .


anti globalista

Én nem értek veled egyet mert most rosszabb lett az F1 . Mivel nagy barmok most a közvetítők . Például rengeteg hülyeséget mondanak ami nem is úgy van . De talán bele jönnek majd és értenek majd hozzá valamennyit .

2012. aug. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, viszont úgyis alakulna helyette más hasonló. A mocsokra mindig van igény.
2012. aug. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
az rtl klubot igen de a tv2öt nem,pedig ha a jobbik nyer a következő választáson akkor megszüntetik mind a 2öt.
2012. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
51%

Érdekes módon a GYK párszázezres lélekszámú felhasználói közül senki sem néz TV-t... Höhö, hogyisne. Igazából a helyzet az, hogy ma az a menő, ha szidhatjuk a médiát. Az amerikaiak miért nem akarják beszüntetni a CNN-t vagy az FCC-t? Vagy a britek a BBC-t? Ugyanolyan mocsok csatornák mint nálunk az RTL és a TV2. Nem tetszik, akkor kapcsolj el, kapcsold ki, vedd le a hangot, szúrd ki a szemed hogy ne lásd... Vannak opciók, tessék választani.

Nem tudom, hogy sajnálnám-e. A Barátok Köztöt kedvelem (lehet lefelé pontozni), és azokon az őrült celebeken is elég jókat nevetek néha (most már átcsaphat minuszba is a lepontozás). A ValóVilágot, Megasztárt és társait már nem nézem, mert azok tényleg szemét műsorok, mint ahogy ez a "parasztok keresnek k*rvákat" is.

Mellesleg most az RTL Klub szimpátiája nőtt egyet a szemembe, az új médiatörvény elfogadása miatt (reklám hangereje kisebb/egyenlő a műsorokéval). Ők legalább megcsinálták. A CoolTV-n meg nagyba néztem a herripottert full hangerőn (máshogy nem hallod), aztán mikor elérkezett a reklám ideje, majdnem felrobbant a tévé.

2012. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Utolsó érdekes jelenség vagy... attól nő vmi a szemedben mert betartja a szabályokat. Bár igazad van megtehetné h. nem tartja be... Bbc-t megszüntetné vki az olyan lenne mintha az m1 m2 szüntetnék meg ...
2012. aug. 7. 13:02
 28/29 anonim válasza:
Nem, mert akkor nem jönne a tvből sz*r!
2012. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Csak az rtl-t igen mert ott sok értelmes, szórakoztató müsor megy.
2014. dec. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!