Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem háborít fel a...

Titeket nem háborít fel a Magyar politikusok fizetései?

Figyelt kérdés
Most volt a híradóban, hogy az egyik jobbikos képviselő a fizetésével és a költségtérítésével együtt 3 millió forintot keres. Ellenben nem ő az egyetlen ilyen politikus. Felháborít engem 20 évesen. +repülőjegyeit is fizetik. Szánalmas az összes ilyen sza.házi.
2012. júl. 30. 23:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
NEM, engem a polgárok fizetése háborít fel, mert azzal nincs baj ha valaki jól keress de azzal már igen ha valaki szarul!
2012. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
50%
Nem, egyáltalán nem zavar a keresetük. Aki ennyit tanul, mert igen, mind magas iskolai végzettségű ember, több nyelven beszélnek, az megérdemli az ilyen fizetést. Rengeteg pénzt fektettek ők bele a tanulmányaikba, ami így talán megtérül. Az pedig, hogy mit és hogyan csinálnak, nem csak rajtuk múlik, hanem a háttérhatalmakon is. Nem beszélve arról, hogy mindegyikük közgyűlöletnek örvend, mert nem lehet mindenkinek megfelelni. A politikai pályafutás nagyon nagy felelősséggel és lemondásokkal jár. És hiszem azt, hogy minden egyes polgár, akinek lenne lehetősége közel kerülni a tűzhöz, ugyanúgy sikkasztana és lopna, mint a többi!
2012. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
54%

egyébként ezt egyrészt az EU fizeti, úgyhogy nem kell aggódnod, másrészt meg ez Európai viszonylatban nem sok. amennyit meg elvesz az EU Magyarországtól, legalább ennnyit egy magyar ember kap vissza.

itthoni politikusoknál meg én sem sokallom azt a pénzt, amit kapnak, aki jól végzi a dolgát, attól szerintem senki ne sajnálja... a gond tényleg ott kezdődik, hogy 0 tehetséggel beül egyikmásik a parlamentbe gombot nyomogatni, négyevente 2x felszólal, akkor is valami hülyeséggel, és annyi munkáért viszont sokallom azt a pénzt.

2012. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Dick Esmen ***** válasza:
De felháborít.
2012. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!