Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem háborít fel a...

Titeket nem háborít fel a Magyar politikusok fizetései?

Figyelt kérdés
Most volt a híradóban, hogy az egyik jobbikos képviselő a fizetésével és a költségtérítésével együtt 3 millió forintot keres. Ellenben nem ő az egyetlen ilyen politikus. Felháborít engem 20 évesen. +repülőjegyeit is fizetik. Szánalmas az összes ilyen sza.házi.
2012. júl. 30. 23:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
Ha csak a köldöküket vakargatnak... :D
2012. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
engem a tehetetlenségük és nem a jövedelmük háborít fel. a politikusok keresete gumicsont a csőcseléknek.
2012. júl. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
73%

Engem ez önmagában nem háborítana fel. Ha jobban belegondolsz, veszel egy komoly jogászt/ügyvédet/közgazdászt a versenyszférában simán megkeres ennél többet is. Nyilván ilyen szintű szakemberek közül nagyon kevés dolgozna az államnak egy nagyságrenddel kisebb fizetésért...


A gond azzal van, hogy nálunk sok esetben a színvonal elmarad a juttatásoktól. Ez Magyarisztán.

2012. júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem háborít fel. Ez aprópénz ahhoz képest, amit elsikkasztanak. Na az felháborít.
2012. júl. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
54%
mindenkit felháborít de mit tudunk ellene tenni?
2012. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem az háborít fel hogy nekik sok " nem sok" hanem hogy az átlagnak nagyon kevés!
2012. júl. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem is annyira az összeg háborít fel, inkább az hogy én fizetem őket.
2012. júl. 31. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%
A fizetés teljesen helyén vna, azért ekkora, hogy ne legyen korrupció. Engem az háborít fel, hogy ekkora fizetés mellett is kegyetlenül korrupt és demagóg politikát folytatnak. Úgy fogják fel, mintha ez lenne a nyugdíjuk és semmit nem csinálnak cserébe.
2012. júl. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Antimod ***** válasza:
77%
A fizetésük nem háborít fel, a tevékenységük, amiért ennyit kapnak, már sokkal inkább.
2012. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén nem sajnálnám tőlük a pénzt, ha lehetne látni az országban a fejlődést a munkájuknak köszönhetően, akkor még dupla ennyi pénzt sem sajnálnák. Viszont, így hogy mi egyre nagyobb bajban vagyunk igen. Inkább teljesítménybért adnék nekik.
2012. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!