Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Par even belul tobbsegben...

Par even belul tobbsegben lehetnek a ciganyok?

Figyelt kérdés
Eloszor is szeretnem leszogezni,hogy nem vagyok rasszista.Csak sajnos azt latom,hogy a dolgozo magyar emberek,egyre nagyobb szarban vannak es max egy vagy ket gyereket vallalnak (ha vallalnak egyaltalan), ezek meg kenyelmesen eleldegelnek a segelyekbol,elvallalnak 7-8 gyereket,akik valoszinu szinten ennyit fognak.Mi lesz igy? Tenyleg ennyire hulyek vagyunk hogy ezt nem vesszuk eszre? Es tenyleg,semmi rasszizmus nincs bennem,csak nem szeretnek kisebbseg lenni a sajat hazamban...
2012. júl. 30. 00:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

kpetike:

Állítólag majd jövőre(!) nyilvánosságra hozzák a 2011-es népszámlálás végeredményét.

Talán nem is merik megmondani azért halasztják, és közben megy a blabla, hogy nincs ifrastruktúra összeszámolni.

Pedig egy választási eredmény megvan pár óra alatt. Ok ezen van 30-szor annyi adat, akkor is 30 nap alatt meg kéne legyen.

De ha jövő tavaszig a kérdőívek és az eddig számítógépre vitt adatok valamilyen "tragédia" folytán megsemmisülnek, az tudjuk miért lesz.

2012. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Úristen, milyen végtelenül, hihetetlenül, megbotránkoztatóan sötét buta emberek pontozzák le a válaszomat, értelmezik 100%-osan félre, és okoskodnak rá valami egészen nagy baromságot xDDDDDDD
2012. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem kár a lepontozáson kiakadni!

Én nagyrészt igyekeztem tárilagos maradni és a béka feneke alá nyomták a pontszámom :))

Ha beírtam volna hogy pusztuljon mind akkor 80-90% lenne :))


Bár öszintén, kiakadok azon hogy nem lehet semmiről tárgyilagosan beszélni!


Előjön a romák létszáma és azonnal előkerül hogy gyilkolnak, lopnak stb! És persze aki utóbbiról beszél azt felpontozzák, aki előbbiről azt meg le!!!


Engem már iszonyatosan idegesít hogy mindig félreviszik a tárgyilagos beszélgetést és alig lehet 1-2 embert találni aki normális!


Na EZ a TROLLKODÁS!!!


Értem a haragot de igyekezzünk már egy kérdésnél a kérdést megbeszélni és ne az indulatokat levezetni...

2012. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

kpetike: A világon élő magyarok száma pedig kb. 15.000.000-16.000.000 fő szóval felesleges aggódnunk amiatt, hogy esetleg elfogyunk mi magyarok!

A világon élő magyarok száma 2001-ben volt kb. 13,5 millió. Azóta eltelt tizenegy év, és jelen pillanatban a 13 millió is egy igen optimista becslés lenne.

2012. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Valaki kerdezte,Veszprem megyei vagyok,Zirc mellet elek.Itt a mi falunkban olyan 10 % lehet a ciganyok aranya,de ezek a "kulturaltabb" fajtabol valok. Egyebkent en azt nem mondtam hogy olyan jol elnek mint mi,de nekik ez az eletszinvonal pont megfelelo a gyerekvallalashoz.Es a gyerekek nagy valoszinuseggel ugyanezt az eletmodot fogjak kovetni,mert senki nem motivalja oket arra,hogy esetleg tanuljanak es tisztesseges munkajuk legyen.
2012. júl. 31. 00:41
 26/28 anonim ***** válasza:

Ki az az orbitálisan ostoba, eki elhiszi, hogy félmilió cigány van?! Jézusom! A népszámlálási adatokat hagyja már, abban persze, hogy mindenki azt ikszelt, amit akart, a nemzetiségi kérdésnél!


Már több, mint egymillióan vannak. A megoldás a kínai rendszer bevezetése volna, de ahhoz, hogy ne uralkodjanak olyan állaopotok, mint Mexikóban, kőkeményen fel kéne túrbózni a gazdaságot, munkahelyeket létrehozni, és kecmec nélkül munkába zavarni a cigányokat. Ha ez meglenne, a fizujukból vonnák a járulékokat, és megvalósítható lenne náluk a kétgyermekes családmodell, a bűnözési ráta nagyobb növekedése nélkül.


Az sem volna rossz, ha a nevelőintézetek nem megörzőként működnének és nem lenne biznisz havi egy kilóért kivenni onnan gyerekeket (a családok gyakran csinálják azt, hogy a szülő pl. börtönbe megy, gyerkőc az intibe, rokon meg kiveszi, de amúgy nem törődik a gyerekkel, de kapja gyerekenként a százezret havonta), és ha a börtönök tényleg büntetésként szolgálnának, nem üdülőközpontként.

2012. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a természet fogja őket eltüntetni.Ha jobban belegondolsz pár tízezerből,pár százezer lett,de hogyan?Vérfertőzéssel!!!!Aminek meg elég viccesek a következményei,nézz végig a cigányokon.Olyanok mint az orkok,csak épp gyengébb kivitelben.Mindegyiknek van valami hibája,lábát húzza,kancsal,fiatalkora óta beteges.Eltűnnek ezek szépen lassan,maguktól is.
2012. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hmm, nem mondasz hülyeséget. Reméljük. De most ahogy mondod, tényleg alig van egészséges. A próféta szóljon belőled!
2012. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!