Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Par even belul tobbsegben...

Par even belul tobbsegben lehetnek a ciganyok?

Figyelt kérdés
Eloszor is szeretnem leszogezni,hogy nem vagyok rasszista.Csak sajnos azt latom,hogy a dolgozo magyar emberek,egyre nagyobb szarban vannak es max egy vagy ket gyereket vallalnak (ha vallalnak egyaltalan), ezek meg kenyelmesen eleldegelnek a segelyekbol,elvallalnak 7-8 gyereket,akik valoszinu szinten ennyit fognak.Mi lesz igy? Tenyleg ennyire hulyek vagyunk hogy ezt nem vesszuk eszre? Es tenyleg,semmi rasszizmus nincs bennem,csak nem szeretnek kisebbseg lenni a sajat hazamban...
2012. júl. 30. 00:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Sanszos :/ De maradj inkább optimista. A realistát nem ajánlom, mert tényleg minden szar.
2012. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Igen. A kisgyerekek között már most is többségben vannak. Én egy megyeszékhelyen lakom, és az utóbbi időben elképesztően sok cigánygyereket látok az utcákon hazafele menni az iskolákból, ami régen nem volt jellemző. Bármikor bárhova elmegyek sétálni, mindenhol többségben vannak a cigányok.
2012. júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Eszak-Magyarorszagon elsz? Mert ott sajnos eleg sok helyre igaz ez. En Veszprem megyei vagyok,szerencsere itt szolidabb a helyzet MEG.Egyebkent mekkora az eselye annak,hogy ez megvaltozzon?
2012. júl. 30. 00:32
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Igen, Észak-Magyarországon élek. A megváltozás esélyét úgy érted, hogy a társadalom elcigányosodásának a megváltozására mennyire az esély?
2012. júl. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Szomoru hogy az orszag egyik legszebb resze van igy tonkreteve.:(

Igen,ugy ertem.

2012. júl. 30. 00:55
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem valószínű hogy pár éven belül többségbe kerülnének, inkább pár évtized. Viszont remélhetőleg addigra már asszimilálódnak (legalábbis egy része).
2012. júl. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
48%

Valóban annyira jól élnek? Mi Nike, Adidas, Dolce&Gabbana, Armani, stb. termékeket hordunk, ők ezek olcsó, nevetséges hamisítványait. A magyar ember hitelre új autót vesz, ők 30 éves Ladákkal árulják a dinnyét, Barkasokkal gyűjtik be a használt háztartási gépeket (mindkettővel pénzt keresnek, és szerintem egyik sem segély... - bár tény, hogy a dinnye eredete kérdéses, és egyik "üzletág" után sem fizetnek adót). Én 21 éves középosztálybeli férfiként már pontosan 19 országban jártam, több kontinensen. Ellenben nem ismerek olyan cigányt, aki járt volna nyaralni Görögországban, Cipruson, vagy megnézte volna Észak-Amerikát, kizárólag kíváncsiságból.


Azért van 7-8 gyerekük, mert egy szülőnek boldogságot jelent a gyermeke (na, azért nem utasítják vissza a segélyt...), és ha fordítva is belegondolsz a helyzetbe, inkább az a röhejes, hogy valakitől elveszed az élet lehetőségét kizárólag azért, hogy több pénz jusson saját magadra egy hónapban.


Pár éven belül nem lehetnek többségben, de tanulmányok szerint 25 éven belül igen.

2012. júl. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, a változásra nem sok esély van, amíg a nem cigányokra fejenként jut 0,25 gyerek, a cigányokra meg fejenként 6.
2012. júl. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Merre laksz pontosan kedves Kérdező?

Én ózdi vagyok,és bizony ha pár éven belül nem is, de 10-20 év múlva itt már komoly problémák lesznek...Van sok cigány barátom,akik elég normálisak dolgoznak stb., ők se vállalnak 2 gyerektől többet,viszont azok akik sötétek mint az éjszaka, és a gyerekei is azok lesznek,azok szaporodnak mint a nyulak!Szerintem ózdnak már több mint a fele cigány...

2012. júl. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
77%

1:20:

"az a röhejes, hogy valakitől elveszed az élet lehetőségét kizárólag azért, hogy több pénz jusson saját magadra egy hónapban."

Rég nem olvastam ekkora ostobaságot! Akinek van 6-8 gyereke, attól aztán nincs elvéve az élet lehetősege!!! Az az alacsony életszínvonal láthatóan megfelel nekik, azért szülnek annyit, és nem azért mert annyival jobban szeretik a gyerekeket.


Attól van elvéve az élet lehetősége, akitől a jövedelme felét beszedi az állam adóként!!! Majd megtudod, amikor rendesen dolgozni kezdesz, és nem jutsz egyről a kettőre a magas adóelvonás miatt, miközben azt látod, hogy aki nem fizet adót, az remekül elvan.

Mindegy, hogy 100ezret vagy 2milliót keresel, ha a jövedelmed 50%-át elveszik, ott nincs szabadság, az rabszolgaság. Ezért kerülnek többsége a cigányok.

2012. júl. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!