Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért csak halad ez a konzultá...

Azért csak halad ez a konzultációsdi, nemde?

Figyelt kérdés

[link]


És amint látszik, kapott 17 zöldet, és 10 pirosat. Lehet többen jól veszik ezt a konzultációs témát, mint amennyien nem?


Már több 100 ezer visszaküldött és még egy csomó idő vissza van !!!



2012. júl. 21. 15:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Remélem tudjátok, hogy a 10% az érvényességi küszöb!"


Mihez jóember??? Miről beszélsz? OMG

2012. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én már azt sem hiszem el amit kérdeznek, nem hogy azt, hányan küldték vissza. Ellenőrzi ezt az állítást egyáltalán valaki szerintetek?

Egyébként ahányan visszaküldték annak csak egy része Fidesz szimpatizáns. A fideszesek mind visszaküldték. Csak ennyien lennének?

Szerintem aki nem küldte vissza eddig, az már meg sem találja mert vagy a kukában landolt, vagy elvegyült a sok boríték és szórólap között.:))

2012. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hogy sikeres legyen a konzultáció. A következő 1 hónapban pedig bőven összegyűlik még 1 millió is - összesen ennyi minimum lesz !
2012. júl. 21. 18:03
 14/20 A kérdező kommentje:
Akik összefirkálják nyilván nem fideszesek...de ezeket nem is számítják bele a 600 ezerbe. Az ellenzékiek pedig normálisan úgysem töltik ki! Én tudom ezt!
2012. júl. 21. 18:05
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy nem számolják bele? Én még ezt nem hallottam.
2012. júl. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"Akik összefirkálják nyilván nem fideszesek...de ezeket nem is számítják bele a 600 ezerbe. Az ellenzékiek pedig normálisan úgysem töltik ki! Én tudom ezt!"


te felnézhetnél a narancsködből

minden kérdésre 3 azonos választ lehetett megadni

tehát van az országban 600k fő akinek irdatlan gyenge a szövegértése

2012. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hülye majom! Ha nem küldöd vissza, az azt jelenti, hogy leszarod mi lesz. Mégis szitkozódsz ha valami nem tetszik, most itt a lehetőség konzultálni a Miniszterelnök Úrral, hogy mit akartok!
2012. júl. 21. 18:16
 18/20 A kérdező kommentje:
2012. júl. 21. 18:16
 19/20 anonim ***** válasza:
A miniszter elnök úr is kitöltötte a saját kérdőívét? Minek? Ebből a videóból is kiderült, hogy nem mond igazat mert a többség bérét nem emelték hanem csökkentették. A minimálbérnek is csak a bruttó értékét növelték, a többi megy is vissza. Jól hangzik ahogy itt előadja. Ha nem itt élnék még el is hinném.
2012. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Még a hithű pártszimpatizánsok értelmesebbjei is tudják, hogy az egész egy értelmetlen dolog és átverés.


"Akik összefirkálják nyilván nem fideszesek...de ezeket nem is számítják bele a 600 ezerbe. Az ellenzékiek pedig normálisan úgysem töltik ki! Én tudom ezt!"


Ezek szerint akkor a "párt" már "kilistázta" az embereket?

Csak mert már kétszer fordult elő ez a a "Én tudom ezt" kifejezés a válaszoknál.


A másik ha Ön szerint csak a pártszimpatizánsoknak szól a kérdőív akkor miért állami pénzből megy az egész?


Ja! És ehez szimpatizáns -kérdőívezéshez miért kellett kulcsszóként kiírni, hogy nemzet?

A párt egyenlő lenne a nemzettel?

2012. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!