Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt hogy kell értelmezni? CBA

Ezt hogy kell értelmezni? CBA

Figyelt kérdés

[link]



Ezt most irónia, kritika vagy kedvezményre való felhívás? Vagy elírták?


2012. júl. 19. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a magyar tündérmese.
2012. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap volt a híradóba, hogy a dinnye termesztők elérték a Vidékfejlesztési Minisztériumnál, hogy a hipermarketek ne adhassák 99Ft/kg alatt a dinnyét.
2012. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 2. írta. A VM egy szerződést íratott alá velük (és pl a Tescoval), hogy csak magyar dinnyét fognak árulni és azt is egy kialkudott ár felett.
2012. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Látom már, hogy idén sem fogok sok dinnyét venni.
2012. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Kartellezésnek hívják, törvény bünteti.
2012. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
De szerintem a magyarázat az, hogy kinyomtak és kézbesítettek rengeteg reklámújságot, amiben még 69 Ft-os áron szerepelt a dinnye, ezt pedig már csak így tudták lekommunikálni a vásárlókkal.
2012. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak azért írták ki, hogy a vásárlók ne reklamáljanak, hogy miért nem 69 ft kilója... És hogy ne a CBA-t köpködjék meg, hanem tudják miért kerül 99-be...
2012. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A gazdák meg ismét csak azt érik el, hágy rájuk fog rohadni az anyag. De legalább büszkék lehetnek a rögzített árukra... Mennyi ember nem fogja megvenni 99-ért... Rengeteg. Mert egy 5 kilós dinnyén az már darabonként 150 ft és egy nyáron nem egy dinnyét eszik az ember...

Pedig állítólag rekordmennyiségű és rekordjó termés az idei.

Neszed neked, rekord áron...

2012. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a dinnye termelők azóta nem szimpatikusak amióta volt az áruház előtti dinnye dobálásuk. Mutatták a híradóban, hogy szórták a földre, a kisgyerekek meg szedték össze utánuk. Ugyan az elérték volna vele, ha minden ott lévőnek vagy boltba bemenőnek adtak volna egy dinnyét.
2012. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Így van! Teljesen egyetértek. Ugyanez amikor a tejet öntik az utakra tiltakozásképp...

Szerintem ugyanúgy tiltakozás lenne, ha odaadnák gyerekeknek, vagy tényleg a bolt előtt osztogatnák. De nem ez látványosabb...

2012. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!