Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesz valami ebböl...

Szerintetek lesz valami ebböl a halalbüntetes dologbol?

Figyelt kérdés
Vagy ez megint csak valami "pletyka" amiröl csamcsognak aztan nem lesz belöle semmi.
2012. júl. 18. 18:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Houps fail! Halalbüntetesre gondoltam bocs.
2012. júl. 18. 18:48
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem lesz, de csak mértékkel.
2012. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Csak kicsit végzik ki a halálraítéltet, vagy hogy kell érteni, hogy mértékkel? :)

Amúgy nem, kizárt.

2012. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az az egy baj, hogy az épp frissen nyomtatott alkotmányban is benne van, hogy a halálbüntetést elítélik, ahogy az is, hogy nem adhatunk ki embert olyan államnak, ahol halálra ítélnék. Ezt egy határozott keresztény államnak tüntetik fel, biztos vagyok benne, hogy meg fogják akadályozni ezt a fajta törekvést.
2012. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet belőle semmi, amíg EU tagok vagyunk.
2012. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem lesz, és ezt azok is nagyon jól tudják, akik most a leghangosabban kiabálnak mellette. EU-tagok vagyunk, és az EU alkotmánya rögzíti, hogy egyetlen tagállamban sem lehet bevezetni a halálbüntetést. Pár száz gyilkos kivégzése pedig nem fogja megérni egyetlen épeszű politikus vagy polgár számára sem, hogy kilépjünk. Viszont a halálbüntetés lehetőségének újbóli lobogtatása remek lehetőség arra, hogy újabb naiv emberek szimpátiáját nyerjék meg maguknak ezek a pártok, illetve arra is jó, hogy eltereljék a figyelmet az IMF tárgyalásokról, ami egyben az Orbán-kormány eddigi stratégiájának komoly bukása is.
2012. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hozzátenném még, hogy magam is (6. hozzászóló) halálbüntetés párti vagyok, de számomra a rangsorban előrébb áll az ország, illetve 10 millió élő polgárának a boldogulása.
2012. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolo ! Szerintem mindenki a halalbüntetesert van mert mar mindenkinek tele van a töke.
2012. júl. 18. 19:19
 9/16 anonim ***** válasza:
Remélem lesz,mert ez nem állapot ami itt folyik.Csak nézni kell a híradásokat,kékfényt, stb.
2012. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%

Európában van halálbüntetés..


nem is tudtatok róla?

2012. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!