Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Véleményetek szerint mi az...

Véleményetek szerint mi az oka, hogy hiány van ezekből a szakemberekből?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 16. 01:44
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

És ami a fizetéseket illeti ezeken belül:


[link]

[link]


Ezeken a kezdő fizetés nettó 200E+.

2012. júl. 16. 01:54
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert az informatikus és közgazdász már külföldön dolgozik, értékesítő (értsd: házaló ügynök) meg senki nem akar lenni.
2012. júl. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is tudtam, hogy a szakmámban hiány van 10-12 hónapja, ebből a cikkból tudtam meg! Annyira nem tudtam vele elhelyezkedni 15 évig, hogy pályaelhagyó lettem!
2012. júl. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
A cikkben felsoroltak egyike sem hiányszakma. Több ismerősöm nem tud ezekben elhelyezkedni.
2012. júl. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért van hiány, mert a legtöbb cég annyira magasra teszi a mércét, hogy azt halandó ember közel képtelen teljesíteni...


Pl programozóból is legyél fiatal, lehetőleg mosd végezd el az egyetemet, mert jár érted kedvezmény, és lehetőleg legyen legalább 5-10 év szakmai tapasztalatod...

2012. júl. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt mindig elfelejtik odaírni, hogy ugyan hiányszakma, de minimum 100 év szakmai tapasztalattal keresik az embereket, és még lehetőleg ők fizessenek, hogy egy "nagynevű" cégnél dolgozhatnak.
2012. júl. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Az én szakmám is az alábbi szakmák között van, ennek ellenére, mivel pályakezdő vagyok esélyem sincs elhelyezkedni. Szerencse, hogy sokrétű a szakmám, így más területen több az esély.
2012. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
52%

"ahol az állást kínálók nem találnak elegendő megfelelően képzett munkaerőt."


Ez azt jelenti, hogy nem akarnak felvenni senkit, nem is tudnának a legtöbbször, ezért irreális feltételeket határoznak meg, majd sírnak, hogy nincs megfelelően képzett. Olyan emberek, akik azt sem tudják, hogy mit akarnak.

2012. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

"A cikkben felsoroltak egyike sem hiányszakma. Több ismerősöm nem tud ezekben elhelyezkedni."


DE az. Nekem rokonom mondta, hogy ők alig találnak embert. De ha megnézel más cikkeket mindben le lesz írva 2 amiből tényleg hiány van: műszaki mérnök, informatikus. Bármelyik ilyen cikket megnézed láthatod, hogy ezekkel könnyű elhelyezkedni.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


VAyg egy blog:

[link]

2012. júl. 16. 11:22
 10/27 A kérdező kommentje:

"Ez azt jelenti, hogy nem akarnak felvenni senkit, nem is tudnának a legtöbbször, ezért irreális feltételeket határoznak meg, majd sírnak, hogy nincs megfelelően képzett. Olyan emberek, akik azt sem tudják, hogy mit akarnak.

"


NA ez pont nagy hülyeség. Rokonom munkahelyén már azért sírnak mert SENKI sincs. Így is már bajban voltak az emberhiány miatt és még 2en el is mentek tőlük.

2012. júl. 16. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!