Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Romák hány %-a dolgozik?

Nem dávid kérdése:

Romák hány %-a dolgozik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 00:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Erre nincs statisztika, tippelgetni meg minek?
2012. júl. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Sz1u ***** válasza:
64%
Illetve (ha dolgozni is akarna) hány %-a kapna munkát?
2012. júl. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokat ismerek aki dolgozik. Aki meg nem, az annyira nem is töri magát a munkáért.
2012. júl. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
A múltkor láttam egyet a tévében. Párhuzamosan 6-7 vállalkozása van, embereket foglalkoztat, és nincs elszállva magától.
2012. júl. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Illetve (ha ha kapna munkát) hány %-a dolgozna önszántából?
2012. júl. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sz1u ***** válasza:
63%

00:49


"Illetve (ha ha kapna munkát) hány %-a dolgozna önszántából?"


Ha megérné neki (mint mindenkinek), akkor a zömének... (lásd pl.: a "béke-beli" időket)

2012. júl. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Romák hány %-a dolgozik?" 0.02


"Illetve (ha dolgozni is akarna) hány %-a kapna munkát?" 40 körül.

2012. júl. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 hollófernyiges ***** válasza:
Tavalyi statisztikát láttam, a cigány családok 51%-ban van legalább egy bejelentett kereső. A feketemunkát ez ugye nem méri.
2012. júl. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Tavalyi statisztikát láttam, a cigány családok 51%-ban van legalább egy bejelentett kereső. A feketemunkát ez ugye nem méri."


Ezt belinkelnéd?

Csak mert úgy tudtam etnikai alapon tilos ilyet készíteni így meglepett hogy mégis van.

Remélem nem csak valami újságcikkben a jobbikosok betippeltek valamit és kész....


Viszont az tényleg igaz hogy kb 1 millió munkahely hiányzik(azért némi túlzással). Innentől nem akarás kérdése hogy ennyi ember talál-e munkát mert nincsen...


A romakérdés megoldása sem a polgárháború hanem a munkahelyteremtés! Ezért fontosabb egy kormány gazdasági programja mint a politikai marhaság amit összehord(ez minden pártra vonatkozik)!


Sajnos nálunk a szavazó politikai marhaság alapján fönt és nem gazdasági program miatt(vagy max valami politikai lőzungos gazdasági program alapján aminek semmi alapja nincs...)

2012. júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Tavalyi statisztikát láttam, a cigány családok 51%-ban van legalább egy bejelentett kereső."


Akkor olyan 4-5%.

2012. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!