Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emberek, miért van ez? (többi...

Emberek, miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Budapesten miért olcsóbb minden ?

2012. júl. 11. 19:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentem:A remény hal meg utoljára.Sok szerencsét a továbbiakban
2012. júl. 11. 20:17
 12/13 anonim ***** válasza:

Elmondom, neked, hogy Budapesten sem olcsóbb semmi mint máshol.

Budapesti vagyok, 4 évet jártam Győrbe egyetemre, ott laktam. Volt 1-1- dolog, amit Budapesten olcsóbban vettem meg, de a többségét Győrben vásároltam, mert ott vagy ugyanannyiba került, vagy ott volt épp olcsóbb.

De kategorikusan egyik településre sem lehetett kijelenteni, hogy ez vagy az olcsóbb. Figyelni kellett mindennek az árát és aszerint vásárolni. (De volt olyan, hogy Győrből vittem haza ezt-azt mert épp Győrben volt olcsóbb...)


De ha a közüzemeket, számlákat nézem, az is van ami pesten van ami Győrben olcsóbb. Távfűtés az egész országban Budapesten a legdrágább...

2012. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szombathelyen és környékén minden sokkal olcsóbb. Példa: Budapesten egy kóla 38-ba került, itt csak 260. ^^
2012. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!