Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem fideszes és nem jobbikos...

Nem fideszes és nem jobbikos emberekhez két kérdés: el tudnátok viselni Gyurcsányt? + még 1

Figyelt kérdés

Az MSZP és az LMP többször célzott rá, hogy a DK-val nem hajlandóak koalícióra lépni, és én is úgy gondolom, hogy Gyurcsány jelenléte nagyon káros, mert a jobboldal egyszerűen nem képes elviselni a személyét (őszintén szólva még én sem tudtam elviselni, pedig baloldali vagyok, ezért inkább nem is szavaztam senkire 2006-ban)


DE: ahhoz, hogy leváltsuk a fidesz-kormányt, az LMP-nek és az MSZP-nek muszáj szövetkezniük, mert külön-külön nem nyerhetnek, és az lenne a kérdésem, hogy ti el tudnátok viselni, hogy a DK-val is közös lenne a koalíció? Mert arra a 4-5%-ra is rohadt nagy szükség van szerintem. És úgysem a pártpolitikusok irányítanak majd, hanem a szakértők Bajnaival, a pártpolitikusok dolga csak annyi lesz, hogy veszekedjenek a parlamentben a fidesszel, nem kell döntéseket hozniuk (ha tényleg lesz szakértői összefogás... mert ha ez csak pletyka, akkor végünk van) De még ilyen összefogással is nagyon esélyes, hogy a fidesz nyer, még mindig ők vezetik a közvélemény-kutatásokat és esélyes, hogy a határon túliak is rájuk szavaznak, ha nem alakul nekik külön párt


+ Orbán bejelentette, hogy levélben is lehet szavazni, ez hatalmas káosz és hatalmas költség, az egész világon minden magyarnak elküldeni a szavazólapokat és feldolgozni és durva választási csalásra ad lehetőséget - gondoljatok bele: a fidesznek küldi vissza mindenki a szavazólapot postán... ha egyáltalán elküldik mindenkinek... Ti elhinnétek, hogy nem hamisítanak mellé annyit, amennyit nem szégyellnek? És nem kallódik el a magyar állami postán annyi, amennyinek el kell kallódnia? Úgysem lehet ellenőrizni, hogy Ausztráliában vagy Amerikában hányan és kire szavaztak, ott nem készülnek közvélemény-kutatások. Engem ez idegesít a legjobban. Választási csalással akár 6 párt koalícióját is le tudják győzni, mit lehetne tenni ez ellen?


2012. júl. 11. 02:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10: írtam, hogy nem ők irányítanának, rájuk csak a szavazatok száma miatt van szükség. Szakértő közgazdászok döntenének (nem Matolcsy-félék, hanem tapasztalt emberek)
2012. júl. 11. 13:05
 12/15 anonim ***** válasza:

Na itt az elvakult agymosott vakság.


AdamLeBron válasza:

Nem vagyok (már) sem fideszes, sem jobbikos és nem, nem tudnám elviselni még egyszer Gyurcsányt. Azt az embert mindig is egy nárcisztikus, dilettáns ripacsnak tartottam, aki csak tetszeleg a hatalomban, de valós tudás, munka, "múlt" mögötte nincs. Néhány éves ténykedése ezt be is bizonyította. Mert azon túl, hogy jelentősen hozzájárult a magyar gazdaság jelenlegi reménytelen helyzetéhez.


Ezeket a mondatokat, orbánról is írhattad volna, csak te bevetted az agymosásukat gyurcsány ellen.

Soha nem voltam szoci, de ha kell akkor a gyurcsányra is szavaznék. Na látjátok ez itt a probléma. Ezért fog a fidesz nyerni, és tovább rabolni, nem annyit mint az előzőek, hanem baromi sokkal többet. Mert "ti a nép" szét húz. És senki nem jó nektek. Ezek, Lerabolják az egész országot, kimentik a pénzt. A családjaiknak huszad íziglen jólétet teremtenek.Így még nem rabolt egy sem.Ti meg asszisztáltok.

2012. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

13:05

"...írtam, hogy nem ők irányítanának, ..."


Ha egy MSZP-DK-LMP koalíció nyer a választásokon, akkor ők fognak irányítani, nem lesz semmiféle szakértői kormány. Bajnainak meg köze nem lenne egy ilyen koalícióhoz. Garantálom.

2012. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12-es, te mikor szabadultál Lipótmezőről ?
2012. szept. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
gyurcsány egy paranoid pszichopata de a félelemkeltése nagyon fekszik annek a rengeteg, nyuszi, alacsony tudatszintű és iskolázatlan baloldali magyarnak, akik annyira értelmesnek hiszik magukat.
2017. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!