Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért imádja ennyire Gyurcsány...

Miért imádja ennyire Gyurcsányt az apám?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van belőle, na haragudjatok de ki kell írnom magamból!Nem bírom már elviselni!

Naphosszat csak azt hallgatom itthon, hogy a Gyurcsány mennyire jó fej, az MSZP meg DK milyen nagyon jó párt,Klubrádió szól állandóan, és persze szidja a most kormányon lévőket!Néha ijesztő dolgokkal áll elő, például hogy milyen jó volt mikor november 7.-ét meg kellett ünnepelni, amúgy meg tanuljak mindenképp oroszul mert az a legjobb.

Már nagyon zavaró, hogy egész nap a másik pártok szidalmazását kell hallgatni itthon.Akkor miért nem tudja megtenni, hogy nem foglalkozik vele?! Valóban azt képzeli, hogy én majd azokra fogok szavazni, akiket ő istenít?! Miért nem hagy már fel az orosz témával?!

Bocsi, ezek csak költői kérdések voltak, egyszerűen csak kiakadtam!


2012. máj. 17. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés kamu lesz. A ruszkisnál már ez abszolút biztos volt számomra. Picike lejáratás a baloldaliak ellen.
2012. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, így este 8-kor nincs is jobb dolgom mint ilyet kitalálni.
2012. máj. 17. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki azt mondja hogy az oroszok kommunisták akkor mindig jót nevetek.Ők azok akik a legjobban utálják a kommunizmust.Náluk a kommunizmus sok orosz halálért felelős.Megvetéssel és utálattal tekintenek a Szovjetunióra.Sajnos ott is akad 1-2 ember aki érdekes nézeteket vall.
2012. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vidd el pszichológushoz apukádat!

Amúgy meg én Jobbikos vagyok, apukád MSZP-s/DK-s, más fideszes. Hogy nézne ki, ha mindenki a Fideszre/MSZP-re/Jobbikra szavazna?!

Amúgy az öregekből sokan kiállnak még mellettük.

2012. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te figyelj haver...ezt a kérdést valamelyik nap már előtted,csak más formában:)))
2012. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ha ennyire unod a témát, akkor minek foglalkozol vele?

mit fárasztasz vele minket?

mit akarsz, hogy szidjuk az apádat, akit nem is ismerünk ???!!!


mindnyájan mások vagyunk, mindenki mást látott, hallott az életben,mindnyájan valamennyire korlátozottak vagyunk.

most az neked jó lesz, hogy azt mondom, hogy ilyen korlátozottat, mint az apád, nem is láttam ???!!!!

2012. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én hiszek a kérdezőnek.

Akik itt hitetlenkednek, inkább döbbennének le, hogy akik valamiért gyurcsányisták, mennyire örülnek annak, ha az országnak rossz lesz. Persze nekik ne legyen rossz. Csak a gazdaság általánosságban.

Aztán hogy miért lesz rossz, mert a bankár sógorok felsrófolják az árfolyamot?

Azt már nem veszik észre.

Múltkor is lement 290-re, mert hoyg elkezdődtek a tárgyalások. Azóta azzal kapcs. semmi rossz hír. És mégis feltolták.

Szemvényvesztés!

2012. máj. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Miért imádja ennyire Gyurcsányt az apám?"

<="Klubrádió szól állandóan"


Kérdés, válasz.

Ha valaki kizárólag egyfajta médiából szerzi az értesüléseit ( legyen az jobb - vagy baloldali), az óhatatlanul a propaganda hatása alá kerül, és nem tud objektíven gondolkodni.


Egyik ismerősöm ATV-t nézi egész nap. Mit gondolsz, ki a "libling"?


Másik ismerős kizárólagos hírforrásai: Népszabi, RTL Klub. Lehet találgatni.


Harmadik ismerős: Magyra Nemzet, Hír TV, Echo TV. Ő pl. nem kedveli gyf-t:) Vajon miért? Na és ki lehet a favorit? ( 40 millás kérdés)


Hülye példa, de lássuk Észak - Koreát. Az ottani lakosok kizárólag egyfajta propagandát hallanak születésüktől fogva. Nincs más hírforrás. Mi innen "kintről" csodálkozunk, hogy hogy lehetnek ilyen "fajankók", hogy nem lázadnak fel vagy tesznek ez ellen valamit miközben éheznek, és iszonyat körülmények között élnek,ráadásul mosolyogni kell és imádni a "Nagy Testvért".


Ez mondjuk szélsőséges példa, de kb így működik, amikor valakibe folyamatosan sulykolják a saját gondolataik helyébe a pártpropagandáét.

2012. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!