Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azt mondják hogy Magyaror...

Akik azt mondják hogy Magyarországot gyarmatosítják azok akkor nem veszik észre hogy legmodernebb technikával vagyunk ellátva?

Figyelt kérdés
Nézzük csak azok is akik az állítják hogy gyarmatok vagyunk, azok egyáltalán észreveszik hogy milyen modern technológiai eszközökkel van megáldva a kórház? Vagy hétköznapokban milyen eszközt használunk? Ez alatt az okostelefonokat értem, szerintetek is gyarmat lennénk?
2012. júl. 7. 11:05
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
Reál is tőkésedik , ő is piszkos globalista tőkés nézd csak meg :) Az üzletlánc 2000-ben felvette a kapcsolatot a németországi EDEKA Kereskedelmi Szövetséggel, mely jelentősen segítette a nemzetközi terjeszkedésben. A bolthálózat 2001-től folyamatosan kilenc európai ország élelmiszerkereskedő nemzeti csoportjaival társulási kapcsolatra lépett, amelynek eredménye, hogy ma Bulgáriában, Csehországban, Horvátországban, Lengyelországban, Litvániában, Romániában, Szerbiában, Montenegróban, Szlovákiában és Szlovéniában egyre több üzlet várja a vásárlókat, melynek száma megközelíti a négyezret.[3] [link]
2012. júl. 7. 14:05
 32/52 anonim ***** válasza:

Ideje lenne mondanod egy példát arra, hogy a magyar tőke külföldi felvásárlásával pontosan milyen fejlett modern technológia birtokába jutottunk.


Erről szól a kérdésed ugyanis.

2012. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
Min írsz jelenleg Comodore 54 vagy egy modernebb számítógépen?
2012. júl. 7. 14:07
 34/52 anonim ***** válasza:

Ezt a számítógépet egy magyar processzorgyártó cég külföldi tőkeinjekciójának köszönhetem?


Mert szerintem nem. Szóval a kérdésem még mindig áll.

2012. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 Pro Patria ***** válasza:

"De végül kompromisszum született és az árfolyam is a helyére került és a Fidesz ezt hatalmas sikerként könyvelte el.

[link]

- Miért? A Kiegyezés nem volt siker? Vagy a szatmári béke? Vagy '56-an azt elérni, hogy a keleti blokkban nálunk legyen a legszabadabb légkör?


"De azért alkudoznak velünk ,bár nem tudom hogy hány gyarmattal tették meg ezt eddig.."

- Minekután a forintot hiába tologatták lejjebb, nem nagyon tudták kicsikarni, hogy visszavonjunk mindent, ha még emlékszel...

Eddig ugyan minden kormány kiszolgálta őket, most már azzal sem tudják elérni, hogy elfogadjuk a feltételeiket, ha zsarolnak az államadósságunkkal.


"Ahogy ez köztudott.Csak akkor miért jutnak mégis konszenzusra velünk ?Miért nem mennek el a teljes behódolásig? Semmiség lenne a legyőzhetetlen a hatalomnak,és megtorolhatná könnyedén ezt az arcátlanságot."

- Mert ha nem látható az ellenség, ha nem áll ki nyíltan, ha elhitetik veled, hogy szabad vagy, akkor nem védekezel, és máris legyőztek. "Az a legveszélyesebb rabság, ha azt hiszed, hogy szabad vagy, mert akkor szabadulni sem vágysz."

2012. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
Magyaroknak rendszerváltás előtt voltak termékei, de minőségben messze estünk nyugattól. lássuk be.
2012. júl. 7. 14:10
 37/52 anonim ***** válasza:
Még mindig várom a példát arra, hogy milyen modern technikával lettünk ellátva a magyar tőke külföldi felvásárlásával.
2012. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

Öreg! Amin írok azt megvettem!!! Érted?! Vettem!!! Nem kaptam, drága osztrák sógórtól. Hanem vettem a munkámért kapott elleneértékért cserébe.

Ja és még azt hozzá tenném, hogy bár a termelékenységem, csak kb 75%-nyi egy osztrákhoz viszonyítva, a fizetésem mégis csupán 30%-nyi.

2012. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

"Az a legveszélyesebb rabság, ha azt hiszed, hogy szabad vagy, mert akkor szabadulni sem vágysz."

Ez így van, ez van ma Magyarországon. Sötétség!


De éljen a demokrácia, a szabadság, a magyar fejlett gazdaság, a modern kórházak nemzetközi jó híre! Yeah, királyok vagyunk.

2012. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

"Lássátok be magyar jobboldali politikusok találták ki zsidó tőkét"


Álmodj királylány...

2012. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!