Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetne szebbé és gazdaga...

Hogy lehetne szebbé és gazdagabbá tenni Magyarországot?

Figyelt kérdés

Nem akarok olyat hallani, hogy szavazzak a Fidesz/Mszp/Jobbik/LMP.

Hagyjuk ki a pártpolitikát.



2012. máj. 7. 21:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg nem fogsz olyat hallani hogy kire szavazz, az nem segít.

Én inkább azt mondom hogy dolgozni kéne. Ma 10 millió magyarból mindössze 3,5 millió dolgozik. Ezt az arányt úgy 4,5-5-og fel kéne tornászni.

2012. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%

Úgy, hogy szereted és becsülöd a hazádat, szereted és becsülöd a városodat, szereted és becsülöd a családodat!

Így szeretni és becsülni fogsz mindenkit aki a közeledben van, ha ezt mindenki megteszi, akkor máris célt értünk.

2012. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#1: ezt én is így gondolom. De, hogy lehetne ezt megoldani?

#2: hasonló az én hitvallásom is:

a legfontosabb a haza és a magyar nép

második legfontosabb a család

2012. máj. 7. 21:57
 4/24 anonim válasza:
19%
Szerintem is dolgozni kéne. Munkahelyeket teremteni, és ezeket a szociálisan rászorult hiperpigmentált egyéneket elzavarni vissza indiába, mert ugye nem megy nekik az integráció. Nem kellene hagyni hogy az Eu beleszóljon a belpolitikába stb,stb
2012. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Adakoznunk kéne Magyarországnak?

Vagy a gazdagokat rávenni, hogy támogassák Magyarországot?

2012. máj. 7. 21:58
 6/24 anonim válasza:
21%
Politikusoktól vagyon elkobzás..
2012. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nincsenek erőforrásaink, se iparunk. A mezőgazdaságból meg csak nyomorogni lehet. Rá kellene állnunk az idegenforgalomra, vigalmi negyedekkel.
2012. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#3: Magyarországon tudtommal 9 millió ember él, és ebből ahogy az előbb láthatjuk csak 3.5 millió ember dolgozik.

Nem hiszem, hogy a magyarországi romák száma 5.5 millió.

Azt, hogy jó/rossz lenne kilépni az EU-ból, szerintem ez is pártpolitika, mert mostanában ezen vitatkoznak a pártok, szóval ezt is hagyjuk ki.

2012. máj. 7. 22:01
 9/24 A kérdező kommentje:
#7 kifejtenéd bővebben?
2012. máj. 7. 22:02
 10/24 A kérdező kommentje:

#6 pártpolitika

És valami olyanra gondolok, amivel nem ártanánk más magyaroknak, és hát a politikusaink is magyarok.

2012. máj. 7. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!