Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azt mondják hogy Magyaror...

Akik azt mondják hogy Magyarországot gyarmatosítják azok akkor nem veszik észre hogy legmodernebb technikával vagyunk ellátva?

Figyelt kérdés
Nézzük csak azok is akik az állítják hogy gyarmatok vagyunk, azok egyáltalán észreveszik hogy milyen modern technológiai eszközökkel van megáldva a kórház? Vagy hétköznapokban milyen eszközt használunk? Ez alatt az okostelefonokat értem, szerintetek is gyarmat lennénk?
2012. júl. 7. 11:05
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
Ember te egy f@asz vagy, a kiírt kérdésedet nem tudod értelmezni. Na ilyen embereket akarnak ki nevelni akik azt sem értik amit kérdeznek, így még jobban betudnak kebelezni a multicégek, a tetves politikusok meg több adót be tudnak nyelni.
2012. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Egy politikus oda megy hozzád hogy ne a sarki közértesnél vásárolj hanem multiban? Megkérném mától az antiszemita anti-globalista emberek ne használjanak semmiféle nyugati cikket ezalatt érhetem paradicsomot, számítógépez okos telefont mert azt is a multi hozta.
2012. júl. 7. 13:41
 23/52 anonim ***** válasza:
Nem érted, hogy amit behoznak az nem étel hanem szemét, silány minőségű árút hoznak be. Az átlag polgár pedig nem képes kifizetni a magyar terméket, hála a sok sz@r adónak amivel el lehetetlenítették a magyar gazdákat, nem hiába ilyen drága a magyar termék. A telefonon, meg a számítógépen meg nem tudom mit vagy fennakadva, nem azt fogod megenni. A kórházakban meg lassan orvos nem lesz, nem, hogy fejlett műszerek.
2012. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
Te szerencsétlen, szerinted a Samsung vagy az Apple külföldiek által felvásárolt magyar tőke? Csak mert eddig ezt firtattad, azóta is jössz a mobiltelefonoddal. Ennyire hülye nem lehetsz.
2012. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
Meg mi köze van az antiszemitizmusnak és antiglobalizmusnak ahhoz, hogy ki milyen technikai cikket vásárol? Részegen ne gyere ide fórumozni, mert ártalmas vagy a nemhülye emberek egészségére.
2012. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
Reál is tőkésedik , ő is piszkos globalista tőkés nézd csak meg :) Az üzletlánc 2000-ben felvette a kapcsolatot a németországi EDEKA Kereskedelmi Szövetséggel, mely jelentősen segítette a nemzetközi terjeszkedésben. A bolthálózat 2001-től folyamatosan kilenc európai ország élelmiszerkereskedő nemzeti csoportjaival társulási kapcsolatra lépett, amelynek eredménye, hogy ma Bulgáriában, Csehországban, Horvátországban, Lengyelországban, Litvániában, Romániában, Szerbiában, Montenegróban, Szlovákiában és Szlovéniában egyre több üzlet várja a vásárlókat, melynek száma megközelíti a négyezret.[3] [link]
2012. júl. 7. 13:52
 27/52 anonim ***** válasza:

"azok akkor nem veszik észre hogy legmodernebb technikával vagyunk ellátva"


Ne is mondd!!! Múltkor volt szerencsém vonattal utazni. 40 éves, műbőr üléssel ellátott vagonok, ahol még egy vacak függöny vagy napellenző sem volt. Ezeket a csodás vagonokat egy kb szintén 40 éves V43-as mozdony húzta. És így ezzel a legmodernebb technikával sikerült kb 60km/h sebességel száguldanunk a nagy magyar rónán. A 130km-es távott sikerült is pikk-pakk 3óra 10perc alatt letudni.

Mikor leszáltam a Keletiben átszáltam egy szintén a technika csúcsát képviselő kb 35 éves metrószerelvénybe. Imátkoztam, hogy nehogy most kezdjen el füstölni, mert akkor tuti lekésem a találkozómat.


Ezek csak kritizálni tudnak. Ezeknek nem jó semmi. Nem veszik észre ezt hihetetlenül modern technikát.

2012. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
Alstom metrókocsi itt van? Lettek volna fejlesztések de elvették a pénzt politikusok.
2012. júl. 7. 13:56
 29/52 anonim ***** válasza:

"Lettek volna fejlesztések..."


Ha a nagymamámnak meg áramszedője lett VOLNA akkor úgy hívták VOLNA, hogy villamos.

2012. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
Pontosítsunk! Demszki és az mszp-s szdsz-es csatlósai...
2012. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!