Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem korlátozódnak még a...

Miért nem korlátozódnak még a romaszülések?

Figyelt kérdés
Már két éve vannak visszafogva ezek az ingyenjövedelmek, és folyamatosan csökkentik - a születések száma azonban nem követi ezt a tendenciát.

2012. júl. 4. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Miért, van valami statisztika, hogy hány roma születik évente?
2012. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá vannak szokva, hogy a semmibe szülik bele a gyereket, ezt csinálták mindig. Mivel amúgy sem igen foglalkoznak a gyerekeikkel, onnantól, hogy meg van, már mindegy.
2012. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne lenne.
2012. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezzel az illető szabadság jogát sértik, és ütközne a szabályokkal, és nagy eséllyel rasszizmusra hivatkozva kitiltanának még az EU-ból is.
2012. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pro Patria ***** válasza:
66%

Kedves Kérdező!

Erről engem is érdekelne statisztika, hogy mozdult-e el pozitív, avagy negatív irányba a túlszületések száma a cigányság körében.

2012. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok ingyenjövedelme meg segélyezése sosem fog csökkenni, mert minden pártnak szüksége van egy ilyen szavazóbázisra, szóval addig tenyésztik őket, ameddig csak lehet.
2012. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen statisztikát akartok, én még nem láttam olyan cigány nőt, akinek legalább 3 gyerek nem lógott a nyakán. Igenis szülik halomra őket, de nevelni az már kényesebb téma. Nem fog sajnos változni, én csak egyet mertem bevállalni, pedig munka, ingatlan, megtakarÍtás van, de még Így sem egyszerű.
2012. júl. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
minden 3. születendő gyerek cigány volt Magyarországon 2011-ben. Ez a szám 2001-ben még csak minden 4. volt... De szerintem amúgy sok rendes cigány van. A szomszédaink is cigányok és imádjuk őket.. nagyon jófejek.. meg dolgaznak stb....
2012. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pro Patria ***** válasza:

Kedves 22:31-es válaszoló!


Ezt hol írták?

2012. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!