Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért hazudot nekünk a fidesz...

Mért hazudot nekünk a fidesz vagy mért ilyen szemetek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 2. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Fogalmazd meg konkrétan, hogy mire érted, hogy hazudtak. Szerintem alapból minden politikus hazudik, de pontosan mire vonatkozik a kérdés?
2008. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem bírják elviselni, hogy nem ők vannak a mézesbödön közelében! Egész egyszerűen nem tudnak belenyugodni, hogy most nem ők vannak hatalmon!

Ezért találnak ki ilyen sok hülyeséget és usszítják a jó népet a kormány ellen! Szervezik a csőcseléknek a tüntetéseket stb... Hányadék amit csinálnak! Így kell viselkednie egy ellenzéki párnak az EU-ban? Hát nem hiszem! Ezért tartunk ott, ahol tartunk!!!

2008. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Mind a ket elottemszolo csunyan le lett pontozva - gondolom en is le leszek de igazabol nem is ez erdekel hanem inakabb az igazsag. Mindkettonek igaza van es valoban olyan politikus nem letezik, aki ne hazudna. Lehetoleg a sajat erdekeben.

Tok mindegy Fidesz, Mszp vagy Akarmi, az emberek nem latjak, hogy mifele manipulacio megy az o adopenzuk rovasara.

2008. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
De legalább írta volna oda, hogy miért pontoz le. Tuti valami bunkó nagymagyar, akinek érvei egyáltalán nincsenek.
2008. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
De már megint :D
2008. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

itt egyik kutya másik eb szitu van.

egyik sem hazudik igazábol csak elhallgat dolgokat.

ha fidesz párti vagy akkor a többi pártra mondod hogy hazudik.

szerintem mindkét pártnak egész jó elgondolásai vanak amit véghez tudnának vinni ha az országot nem szítanák hanem összetartanák. most a szítás van manipulálják az emberekt hogy valakit mindig utáljanak , gyülöletet kelt most az összes párt az emberekben.

na ez gusztustalan. én mindegyiket utálom.

2008. máj. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
na meg a média is nagy kutya az még lapátol a gyülölet mellet, hogy az emberek még rosszabul érezék magukat.
2008. máj. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
86%

Úgy gondolom,h egyik sem cselekszik helyesen,de gondoljatok csak bele:ha egész életedben készülsz egy fontos eseményre,jelen esetben pályád csúcsára,és körülötted mindenki csal,nem nézheted ölbe tett kézzel,h elviszik a pálmát,pedig te érdemelnéd meg.(persze nem ez a leggerincesebb magatartás)

Am meg az egymás mocskolását nem egy párt kezdte,egyik sem nevezhető épp ártatlannak.

A kérdést én sem értem egészen,nincsen indok...(vagy példa)

2008. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

En vagyok a harmadik hozzaszolo..latom,megint szepen lepontoztak azokat akik igazat mondanak...

Hat kerem, eleg szomoru, hogy azok akik velemenyt nem irnak, pontozgatnak lefele...hat ez pl. a mai magyar politika.

Kevesen merik felvallalni azt, hogy megosszak gondolataikat nyiltan ...az a maradek aki nem meri meg hatul susmusol - ebben az esetben lepontoz.

Magyarok! Ne utalkozzatok es itelkezzetek egymas felett. Kulonosen, ha sajat velemenyetek nincsen csak az amit valamelyik part a fejetekbe beszelt.

Mert sem Viktor kiraly, sem Gyurcsany Feri bacsi nem artatlan.

Amig azt gondoljatok, hogy egymas torkanak esni a megoldas, addig szar lesz es nem lesz jobb. Amig hagyjatok magatokat befolyasolni es agymosni, addig nem lesz jobb. Amig nem fogjatok fel, hogy MINDENKI a kornyeken sokkal jobban el mint ti es hogy ez aldozattal jar, nem lesz jobb. Amig a fiatalok elmenekulnek, nem lesz jobb.

Sorolhatnam.

Semmi mas nem kellene, csak jozan paraszti esz. Rajonni arra, hogy nincs az a politikus aki a mi erdekeinket kepviselne. Ha lenne, nem adtak volna el azt a kicsit ami volt Mo-nak. Ha lenne nem engednek el a tudosokat, tanarokat akik elorebb vihetnek az orszagot.

Akkor nem lenne magyar ellenes Magyarorszagon. Mert az van. Tok mindegy, hogy ki legyen az eppen nyertes barsonyszekben ulo part.

2008. máj. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Egyszer egy könyvben azt olvastam, hogy egy ország politikusai mindig olyanok mint maga az ország ahonnan jönnek. Ez szerintem abszolút igaz.
2008. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!