Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai-kormányról mi a vélemén...

Bajnai-kormányról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ez lett volna az eddigi legjobb kormányuznk a rendszerváltás óta vagy valamelyik másik? Ha másik, akkor melyik és miért? A komolytalan válaszoktól kíméljetek.
2012. jún. 22. 20:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

"tudom, hogy mi a különbség a kacsa és a liba között. Már a Gőgös Gúnár Gedeonban is tanulhattál volna erről. Odáig már nem sikerült eljutnod?"


én már több mindent elfelejtettem, mint amit te meg fogsz tanulni.



"A szavak dobálózásán kívül jelentsd fel, ha tudsz valamit (sőt kötelességed)! Ennyire egyszerű!"


ezt már megtették helyettem.

2012. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Sz1u ***** válasza:

"én már több mindent elfelejtettem, mint amit te meg fogsz tanulni"


Például azt is elfelejtetted, hogy a kacsa hápog, a liba pedig gágog... Ezek elég bonyolult dolgok, úgyhogy nem is csoda, hogy kimegy az ember fejéből.


"ezt már megtették helyettem."


No és azt tudod-e, hogy mi lett a vége? Bár Te biztos jobban tudod, hogy az nem úgy volt...

2012. jún. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
32%
Már a Gyurcsány kormányzás közepe óta tartanak a megszorítások. Nem tudom, milyen alapon teszik sokan csak és kizárólag a Fideszt felelőssé a válságért, amikor jól látható, hogy ez egy elhúzódó dolog. Ugyan azt csinálta Feri is, Bajnai is és Viki is. Próbálják a költségvetés egyensúlyát és a fizetőképességet fenntartani. Ez pedig csak kiadáscsökkentéssel és bevételnöveléssel érhető el. Nincs más alternatíva. Maximum az államcsőd.
2012. jún. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

"No és azt tudod-e, hogy mi lett a vége? Bár Te biztos jobban tudod, hogy az nem úgy volt..."


na mi?

gondolom az, hogy a károsultakat még mindig nem fizette ki.

2012. jún. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A lepontozóimnak üzenek, hogy keressenek már fel egy-két falut, ahol Bajnaiék meglopták az embereket, és rengeteg öngyilkos lett. Jó, persze Pesten senkinek nincs libája, de én ismertem olyat, aki azért lett öngyilkos, mert minden pénze a libába volt, azt nem fizették ki. Gondolom neki is az volt a vágya, hogy 47 évesen meghal, mert nem tud megélni, és már a villanyt is ki akarták kapcsolni, a gáz után.

Szóval Bajnai ,,emberségéről" csak ennyit.


Viszont mint miniszterelnök, jó volt. A Fidesz sokkal rosszabb nála. Ő is elrakta amit csak tudott, ő is hozott megszorításokat. De a Fidesz sokkal többet hoz. Csak azt nem veszi észre a nép. Mert mindig emelik az élelmiszerek árát, mindennek! Áfa 25-ről 27%-ra, (tervezett30%-ra) emelése mi ha nem megszorítás?

Erről csak a gyurcsótány ,,nemleszgázáremelés! NEM LESZ GÁZÁREMELÉS!!!" mondúkája jut eszembe. Bajnai az élő miniszterelnökök közül a leghelytállóbb.

2012. júl. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!