Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikra fogsz szavazni?

A Jobbikra fogsz szavazni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 22:05
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
68%
A Jobbik hatalomra kerülése esetén, sajnos el kellene hagyni az országot, mert nem tudjátok elfogadni, ha másnak más a véleménye, ami eléggé alacsony színvonalat mutat. Viszont szeretem a hazám, és a Jobbik bukása után jönnék haza, hogy újraépítsük, amit ők leromboltak, mint ahogyan sokan hazatértek a náci és kommunista üldöztetés után.
2012. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
45%
Igen, rájuk fogok szavazni. Lehet lepontozni!
2012. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
19%

"A Jobbik hatalomra kerülése esetén, sajnos el kellene hagyni az országot, mert nem tudjátok elfogadni, ha másnak más a véleménye, ami eléggé alacsony színvonalat mutat. Viszont szeretem a hazám, és a Jobbik bukása után jönnék haza, hogy újraépítsük, amit ők leromboltak, mint ahogyan sokan hazatértek a náci és kommunista üldöztetés után."


Micsoda baromságokat tudnak itt egyesek össze írni! :D Szánalmas!

2012. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
0%

"Én magyar vagyok, ne te mondd már meg, hogy ki magyar és ki nem! Már csak ezért sem szavazok a Jobbikra soha, mert ők mondják meg nekem, hogy ki vagyok én. Kösz én nem kérek ebből. Egyébként is antiszemiták és rasszisták sokan közülük. Én ilyen emberekkel nem kívánok együttműködni. Ha nektek így jó tessék, élvezzétek mások gyalázását. Ez tesz titeket boldoggá, felsőbbrendűvé, hogy kevesebb a pigment a bőrötökben. Ez aztán oltári fontos az életben."


Az állampolgárságod és a nyelved magyar csak.

2012. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
60%
Olyan jó, hogy meg tudtok győzni, hogy soha a büdös életbe ne szavazzak a Jobbikra, pedig szimpatizáltam velük az elején. Bárki, aki az ismertségi körömből velük szimpatizálna, megmutatom a kérdésre adott válaszokat és örökre elmegy a kedve. Abszolút intoleránsak vagytok bármiféle véleménnyel szemben. Ez lenne a nagy magyarság? Akkor inkább hányok. Szerencsére a magyarok többsége nem ilyen, és bátran vallom magam magyarnak, akár itthon, akár külföldön. Legalább nem hozok szégyent a hazámra és az őseim eszméire, Szent Istvántól, Kölcseyn át, Adyig.
2012. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
27%

Mitől félnek ennyire az emberek az újtól?? Azt hiszitek 2014-ben ha a jobbik nyer, pár csettintés és kilépünk az unióból, hogy másnap a zsidókat gettósítják, a cigányokat elevenen elégetik, és hogy csődbe megy az ország? Egyszer fidesz, egyszer mszp, váltogatják egymást 2050-ig, végül is jó ez. Amúgy meg az egész oldal anonim, honnan tudjátok nem-e direkt provokálnak itt egyesek?


Utolsónak, ha pár ember hozzászólása meg tud győzni, hogy ne szavazz rájuk, akkor nagyon befolyásolható ember vagy.

2012. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
60%
Az a baj, hogy már nem csak pár ember, nap mint nap olvasni hasonló hozzászólásokat. Tudom, hogy vannak a jobbikosok között is művelt emberek, de sajnos a kisebbség. Nem szavazok sem az MSZP-Fidesz duóra, sem a Jobbikra. Az LMP marad, de ők sem a szívem csücskei.
2012. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
31%

LMP SZDSZ MSZP

Ugyan az a szar, külön kupacokban

2012. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%
47-es nem csak az LMP maradt a Jobbik-Fidesz-MSZP kizárásával ott van még a Független Kisgazda Párt, a JESZ, a DK, a Polgári szövetség, a Somogyért, az SZDSZ lehet, hogy az MDF is...szóval sok jelölt van még
2012. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
74%

"hogy becsületes magyar szellem birtokolja a lelkét."


Engem lehetőleg semmilyen ilyen baromság ne birtokoljon.

2012. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!