Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikra fogsz szavazni?

A Jobbikra fogsz szavazni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 22:05
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
20%
igen...
2012. jún. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
63%

"Legalább nem tudnál a magyargyűlölökre szavazni."


Azt írta, hogy NEM fog szavazni a zsobbikra, Mellesleg átjön a válaszokban az átlag jobbikos mentalitása. A magyarokat képviselni? Ezek azért akarnak hatalomhoz jutni, hogy a haverjaikat is beültessék a tutiba. Vona is hirtelen megszedte magát és nagy csend lett. Bár abban okos volt, hogy kihasználta a társadalom, butább, befolyásolhatóbb rétegét.

2012. jún. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
28%

"Nem akarok államcsődöt, meg 50+%-os munkanélküliséget."


Inkább tartsuk a mostani 80% -os arányt?

2012. jún. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
24%

Nyugi, az is átjön, h be vannak tojva itt nagyon sokan a Jobbiktól, ahogy naponta kétségbeesettén próbálják bemagyarázni, h a cigánysággál csak jól jár az ország..

Szánalom, de közeleg már a nap:)

2012. jún. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
69%
Nem
2012. jún. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
26%
Nem, mer' ők nácziak és építik a Holokausztot az év 356 napjában (vagy hány van). Inkább szavazok a DK-ra és hős vezérünkre, Gyurcsány Ferencre, a racionális demokraták képviselőjére.
2012. jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
80%
az beb@szna.
2012. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%

""Nem, a szavazói miatt főként. Nem akarok ilyen "csapatba" tartozni."


Akkor hasíccsá kifele az usába! Hahahaha..."


Inkább neked kéne kihasítani az USÁ-ba, a kuruc már úgyis amerikai szerveren működik. :) Az én ősim legalább 700 éve itt élnek.

2012. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
0%

"Az én ősim legalább 700 éve itt

élnek."


Az a magyar ember aki magyarnak érzi magát. Az, hogy valaki magyar állampolgár és tud magyarul beszélni kevés ahhoz, hogy becsületes magyar szellem birtokolja a lelkét.


Tehát hiába éltek itt 700 éve, ha a szívedben nem vagy magyar. Nem a származás számít, hanem hogy mit gondol az ember.

2012. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
76%
Én magyar vagyok, ne te mondd már meg, hogy ki magyar és ki nem! Már csak ezért sem szavazok a Jobbikra soha, mert ők mondják meg nekem, hogy ki vagyok én. Kösz én nem kérek ebből. Egyébként is antiszemiták és rasszisták sokan közülük. Én ilyen emberekkel nem kívánok együttműködni. Ha nektek így jó tessék, élvezzétek mások gyalázását. Ez tesz titeket boldoggá, felsőbbrendűvé, hogy kevesebb a pigment a bőrötökben. Ez aztán oltári fontos az életben.
2012. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!